PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630116}

Niesamowity świat Gumballa

The Amazing World of Gumball
7,8 7 859
ocen
7,8 10 1 7859
Niesamowity świat Gumballa
powrót do forum serialu Niesamowity świat Gumballa

Jakoś w 2012 na Japońskim traileru tej kreskówki zobaczyłem jak Gumball i Penny się pocałowali w jakimś barze(Jak Penny była orzeszkiem). Nadal nie widziałem tego o odcinka(nawet dobrze bo na trailerze było to...dziwne). A co do oceny to kreskówka 9/10. Ciekawe czy będzie lepsza kreska na CN? (Moi inni faworyci na nowym CN to Steven Universe, Super Ciapy, Clarence (Już czuję hejty za to że napisałem że lubię Clarenca :/ ) i Ben 10: Omniverse(Chyba już akurat ta kreska nie leci na CN ale muszę ją napisać bo uwielbiam Ben 10). To tyle. Pozdrawiam!

Jerz970930

Tego nie było w żadnym odcinku. Tylko w trailerze ;-)

NewJoker

Aha. Dzięki za odpowiedź!

Jerz970930

Nie ma sprawy. Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania dot. tej kreskówki to polecam się ;-)

ocenił(a) serial na 8
Jerz970930

Jerz970930 Ja też lubię Clarence'a.

ocenił(a) serial na 1
Jerz970930

Wypisujecie kreskówki CN pisząc, że są ciekawe a to jest gó...o prawda. Zarys po prostu jest obleśny. Prawie to samo jest jak na Disney Channel, Disney XD, Nickelodeon czy na innych dziecięcych kanałach, gdzie lecą te wszystkie nowoczesne kreskówki.

_XL_

Jak to pewnie sa konta jakis dzieci lub oplaconych "naganiaczy". Te nowe bajki to kompletnie odmozdzaja dzieciaki... Czemu jzu sie nie puszcze tego co bylo w okolicach 2000r?

ocenił(a) serial na 10
sephiroh

Ale Gumballa to ty szanuj gówniarzu...

ocenił(a) serial na 9
Jerz970930

Dziwne, że nie wspomniałeś, że za te Super Ciapy też mogą polecieć hejty. Sam tytuł sugeruje, że to jest do d...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones