PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=303683}

Okręt

Das Boot
8,1 3 198
ocen
8,1 10 1 3198
Okręt
powrót do forum serialu Okręt

Mam pytanie odnośnie teg arcydzieła. Mianowicie czy serial i film w wersji orginal uncut czy jakoś tak to to samo? Czy ta wersja filmu to jest zwyczajnie jest nie pocięty serial?

ocenił(a) serial na 8
jarema_4

serial to pocieta wersja filmu..................................................

ocenił(a) serial na 9
jarema_4

Zobacz co jest dluzsze to sie dowiesz co jest z czego powycinane. Az tak trudno na to wpasc?

MakoR

Pierwotna wersja kinowa miała ok.150 minut, wersja reżyserska ponad 200, a wersja Uncut ma prawie 300 minut. Natomiast serial jest pociętą na 6 odcinków wersją Uncut.

Chester79

A gdzie można kupić wersję Uncut?

HeMiK666

W wersji HD na BR ukaze sie we Francji 23 maja , przypuszczalnie bedzie to wersja uncut 300min
http://www.amazon.fr/Das-boot-collector-cut-Blu-ray/dp/B004QJLD70/ref=sr_1_46?s= dvd&ie=UTF8&qid=1299591595&sr=1-46

ocenił(a) serial na 10
jacek2

Na BR ukazała się wersja reżyserska, szkoda...

Chester79

Szukałem tej informacji. Dzięki.

ocenił(a) serial na 10
jarema_4

wersja uncut jest dostępna na filestube. wystarczy tam wpisać "Das Boot Original Miniseries Uncut Version CD1 005" i znajdzie nam wersję ważącą 1,89 gb (3 cd). napi projekt ściąga to tego napisy i tyle.
jakby ktoś miał problem z połączeniem plików (bo nie są spakowane w typowym formacie zip czy rar) to polecam programik hjsplit, który szybko nam połączy pliki.
łącznie jest do obejrzenia 4 godz 40 min filmu:D

saintek

Jakiś serial o okręcie podwodnym był w okolicach 1993 roku
Jako małolat obejrzałem pare odcinków
Nie pamiętam czy to był ten serial

jarema_4

Witajcie. Wiecie może czy pod adresem chomikowym i nazwą (1985) Okręt - Das Boot - Uncut znajduje się właśnie ten serial? Czy jest to zupełnie nie ta wersja? Pytam, bo nie znam się zupełnie i serial chciałabym mieć dla mojego pasjonata Ukochanego. Pomóżcie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones