PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810069}
7,3 13 893
oceny
7,3 10 1 13893
3,5 6
ocen krytyków
Pod powierzchnią
powrót do forum serialu Pod powierzchnią

Moim zdaniem Simlat jest tutaj najlepszy. Najbardziej wyrazisty, ta jego córka przeciwieństwo, niech się uczy. Irytująca, sztuczna, która sama nie wie czego chce.

ocenił(a) serial na 7
mateusz_kuzmicki

Jest to jednak niedoceniony aktor. Oglądam go w powtarzanych odcinkach Brzyduli i teraz w Pod powierzchnią i czy to rola komediowa, czy obyczajowa bardzo przyjemnie się ogląda jego grę.

ocenił(a) serial na 8
Atusia13

O tak, w Brzyduli jest świetny :D jedna z najlepszych scen to gdy udawał że złamał żebro gdy Aleks przechodził obok niego i Uli

ocenił(a) serial na 8
Atusia13

simlat jest swietny , nadaje sie do kazdej roli , np. taki chabior tylko do roli bandyty w innych intrygujacy.

ocenił(a) serial na 6
Atusia13

And now: Can you speak Polish? Please...

ocenił(a) serial na 7
mp65warka

what?

ocenił(a) serial na 7
mateusz_kuzmicki

Mnie osobiście on tu akurat nie trybi. Wolałbym gdyby zamieniono go z Topą na role. Młodzież za to gra beznadziejnie. Przestrzelony casting i to haniebnie.

ptosiek

Kurczę, jak o tym pomyślę, to faktycznie chciałabym zobaczyć Simlata w roli Bartka, ciekawe czy pasowałby na uwodziciela-sukinsyna ;)

ocenił(a) serial na 7
Adronitis

Simlat ma w swojej grze taki niepokojący pierwiastek. Potrafi to grać nie szarżując. Niepokojący, a do tego przyciągający babki. Jest do roli bydlaka - lepszy. Ktoś zdecydował inaczej, trochę szkoda, że musi grać dobrego wychowawcę i tatuńcia. Spodziewam się jednak że pan dyrektor zostanie w drugiej serii odczerniony nieco, coś mi tak mówi...

ocenił(a) serial na 6
ptosiek

Simlat jest świetny w każdej roli. On zawsze tworzy postać.

ocenił(a) serial na 8
Monik79

jeden z najlepszych polskich aktorow

ocenił(a) serial na 6
panwolodyjowski

Wow!!! To jak "wyglądajom" "najgorszejsze aktory"?!?

ocenił(a) serial na 6
mateusz_kuzmicki

Oczywizda, że "simlat" jest "najlepsza" dla ignoranta, która nawet po "polskowatemu" nie potrafi się wysłowić!!! Indolencję językową określiłem "ignorancją"... Ale mogę nazwać "po imieniu", jeśli zacznie się wypierdalać!

ocenił(a) serial na 8
mp65warka

Póki co tylko twoja gwara śmierdzi tu miałkością ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones