Temat założony dla fanów tej pary abyśmy mogli o Niej podyskutować bez tak zwanych "hejterów"
Pewnie i tak zaraz zaczną się tu " wypowiadać" ci, których niby nie interesuje ten związek ;)
zapewne ale może się uda..Zawsze narzekają że zaśmieca się temat Nagronem więc czemu nie osobny temat dla tej pary :)
Przynajmniej jeden temat bez hejtu, ciekawe jak długo się utrzyma w takim stanie..
Aż szok, ile się namnożyło nienawistnych tematów o tych "okropnych pedałach" po ostatnim odcinku :o
SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER
Chyba pewnych ludzi szarpnęła gula, że akurat ONI przeżyli :P
Mam nadzieję że długo. Chciałabym chodź jeden temat bez hejtu.
I jak DeKnight zrehabilitował się w twoich oczach??
Zamiast sceny bobra z Gannim mógł DeKnight coś innego dać ale odcinek bez gołej "dupy" to nie nie dobry odcinek :)
Ale jaki ubaw jest z czytania ich wypocin. Ci hejtujący najgłośniej woleliby zobaczyć ich głowy nadziane na piki, bo w końcu pedały, a tu psikus. Takiego wała :D
No ten kolo z dzieckiem, które ogląda Spartacusa jest niezły. Szkoda, że dziecko nie istnieje, no ale jest przynajmniej śmiesznie :D
hehe, lub ostatecznie - zapluli klawiatury w gescie ktory byl mieszanka ostatecznego zniesmaczenia i bezsilnosci.
Teraz biedni zamiast cierpieć z powodu zakończenia serialu cierpią z powodu "pedałów" którzy przeżyli .
cały ten temat to jeden wielki hejt na osoby uważające związki homoseksualne za niezdrowe delikatnie mówiąc, tolerancja jedynie dla tych którzy "zasługują" na tolerancje, słabe to. niedługo będą tutaj się pojawiać tematy mówiące o tym jak super jest pedofilia i inne podobne zjawiska, dokąd to ma prowadzić
Eee tam, ja wolę się pośmiać. Temat w stylu "boję się dyskusji w internecie, więc stworzę temat, gdzie wszyscy będą się poklepywać". Co z tego, że to forum służy do dyskutowania, a oni sami, poprzez dyskryminowanie osób mających po prostu inne zdanie są właśnie tymi nietolerancyjnymi "hejterami" (cholera, jak ja tego słowa nienawidzę). Po prostu czyste f.uck logic :D
tak:) to Chunk:) ten słodki mały grubasek co lubił zjeść;) Kumpel Slotha;) a mój avatar przedstawia kadr ze sceny jak stoi przed domem Walshów i żeby wejść Jadaczka każe mu zrobić "Truffle Shuffle" :) bodajże tańczącą galaretę hehehe znalazłem tez filmik do tego zdjęcia :)
http://www.youtube.com/watch?v=t5whaRkuipU
From the IGN interview with Steven DeKnight
“IGN: But as far as Agron and Nasir, you feel like that it’s best to not include them and the other rebels that survive?
DeKnight: I think so. I think that storyline has a nice ending to it. I think anything where we try to extend that would feel a little bit like gilding the lily. It’s such a great ending for them. I’ve been reading over the past week’s, a lot of “Nagron” fans have invented the phrase “goat farm,” so they just keep sending me messages like, “Goat farm! Goat farm!” They want those two to go off and start a goat farm. So, in my mind, they’re off on a goat farm living free. I think that’s the way it should be.”
A i tak zaraz będzie (właściwie to już jest), że to przez poprawność polityczną i tego typu brednie. W sumie zakończenie trochę takie bez wyrazu jak dla mnie, ale cóż.
I jedno i drugie :P Po prostu nie przepadam za takimi nadmiernie "pompatycznymi" zakończeniami, ale ja to ja i nie każdy musi się z tym zgadzać ;)
Myślę że trochę przesadzili z śmiercią Spartacusa ale zakończenie Nagrona nie jest złe, może nie najlepsze ale ok. Podobało mi się strasznie gdy Castus powiedział "chciałbym być tobą 1 dzień" do agrona
W ogóle to odniosłam wrażenie, że postać kastusa została mocno niewykorzystana :/
Masz rację, został sprowadzony do roli moczymordy, męskiej dziwki i tego upierdliwego faceta, który nie rozumie słowa nie.
Pocieszające dla niego jest tylko to, że znalazł się w zacnym gronie innych postaci, jak Kriksos, Naevia, Agron, których dotychczasowy dorobek z 2 sezonów został niewykorzystany, a wręcz zyebany.
Mi tego nie musisz mówić, ja nad tym ubolewam od jakichś 3 odcinków :) I nie tylko nad tym, jak miałaś pewnie wątpliwą przyjemność zauważyć :P
Mogliby wywalić połowę naprawdę niepotzebnych scen i od razu znalazłby się czas antenowy dla tych postaci ;/
Szkoda, że nie wykorzystali postaci historycznego Castusa, byłoby dużo ciekawiej.
w trakcie serialu jakoś marnie to było widać ;/
ale chociaż zakończenie cieszy :D
DeKnight powiedział, że chciał, żeby 1 osoba z pierwszego sezonu przeżyła. Zostali tylko Naevia i Agron. Ponieważ Naevia bez Kriksosa nie da rady żyć, poza tym on też zginął na polu bitwy, reżyser postanowił, że to Agron przeżyje.
Poza tym w tym morzu nieszczęść chciał, żeby jedna para miała szczęśliwe zakończenie.
I tak padło na Nagron :)
Tfu tfu, co ja piszę, przecież to przez poprawność polityczną!
No pewnie, bo w końcu środowiska homoseksualne nie mają co robić tylko zaskarżać twórców seriali bo zabili geja czy lesbijkę. W takim razie saxa też powinna przeżyć, w końcu miała ciągoty do kobiet :)