The Last of Us (2023)
The Last of Us: Sezon 1 The Last of Us sezon 1, odcinek 4
odcinek The Last of Us (2023)

Weź mnie za rękę

Please Hold to My Hand 45m
7,4 6 261
ocen
7,4 10 1 6261
The Last of Us
powrót do forum s1e4

Kto po trzecim odcinku z homofobów pisał że już rzuca ten serial niech żałuję. Bo jest dalej jest rewelacyjnie. Oby tak dalej.

Agharta360

do rewelacyjnie to jeszcze daleko ale przynajmniej nie ma juz tych obleśnych truskaweczek z brodami

sly9

ale Ty dalej jesteś

ocenił(a) serial na 7
sly9

Dalej oglądasz supcio to sobie w 4 odcinku obejrzałeś posklejaną gazetkę XXX dla gejów :)

ocenił(a) serial na 9
sly9

Jeszcze nie raz zobaczyć w tym serialu tematy LGBT

Agharta360

homofob, bo ktoś nie chce oglądać gejostwa? Każdy lubi to co chce, najwyraźniej Ty lubisz to ;)

Krwawy223

Według tęczowego „postępowego” lewactwa jesteś homofobem! Co z tego, że nie masz nic do gejów czy lesbijek lub masz w dupie czyjeś preferencje seksualne - Ty MUSISZ akceptować bez zająknięcia (a najlepiej przyklaskiwać) ich czułostki na ekranie (sic!) i bez grama obrzydzenia czy własnego zdania traktować to jako normalność. Inaczej homofob i stajesz się celem homofanatycznych ataków. Taka oto ich tolerancja xD

ocenił(a) serial na 6
kagaan

Ja tam mam w życi co pisze jakiś gruby piwniczak.Połowa z tych całych "homofobicznych" ataków to właśnie takie piwniczaki,piszą co im tylko wyskoczy na klawiaturze byle tylko coś się działo.Nic nie muszę akceptować a już na pewno nie homosiów

JALO_SZKING

Ale te ich myślenie to system binarny (w tym ich, nomen-omen niebinarnym świecie), więc albo jesteś z nimi i akceptujesz wszystko albo przeciw nim - mimo, że masz te ich wojenki i forsowanie homopropagandy głęboko w dupie. 

ocenił(a) serial na 7
kagaan

Jakie to typowe nie jesteś homofobem ALE.... Zadaj sobie pytanie, czy chciałbyś za każdym razem słyszeć o obrzydzaniu się wątkami hetero w filmach i serialach i czy nie uznałbyś tego za heterofobię? Prezentujesz hipokryzję level hard. Wy nawet szacunku do własnej logiki nie macie.

mike__25

Słoneczko - ja mam w dupie twoją czy tam waszą opinię na jakikolwiek temat, bo zwyczajnie się z wami, homofanatykami, nie liczę. A już tym bardziej z teczowymi-zdrojedynkowych-ekstremistami-hipokrytami, piewcami nienawiści w imię swojej forsowanej interpretacji „tolerancji”. Atakujecie każdego, kto ma najzupełniej w tyłku wasz styl życia i pożycia, jeśli, w swojej opinii, po prostu go to brzydzi. HURR DURR BO NIE MA PRAWA SIĘ TYM BRZYDZIĆ!!!111 JAK ON ŚMIE?!!1 DERP! Tutaj kończy się wasza tolerancja xD Kto nie myśli tymi waszymi ramami „logiki” jest mitycznym „homofobem”. Ubieracie w jakieś buńczuczne terminy i znaczenia swoją homopropagandę nie licząc się z tym, że nie wszystkim podoba się to eksponowanie waszej inności lub zwyczajnie ma na to wywalone. Jesteście takim samymi umysłowymi pariasami jak inni ekstremiści i tak jak oni znajdziecie swoje miejsce na śmietniku historii.

Jak brzydzę się mlekiem, to muszę być w tym waszym pojmowaniu świata zagorzałym mlekofobem (ergo: bać się produktów mlecznych nienawidzić ich czy ssaków i każdego, kto się tym zachwyca)?  I ty piszesz mi tu o logice? xD

ocenił(a) serial na 7
kagaan

Paradne ordynarny hipokryta zarzuca mi hipokryzję :D Oraz w kółko powtarza, że ma wywalone... jak masz gdzieś to skończ te swoje płaczki, bo my też mamy gdzieś zidiociałą propagandę homofobów. I oczywiście odpowiedzieć na zadane pytanie to zbyt trudna rzecz na ten katoprawacko wyprany mózg, który sobie ubzdurał, że widok pary dorosłych ludzi w wątku i scenach pozbawionych seksu, to coś co obrzydza i zniesmacza. Dlatego pytam ponownie dzbanie, czy analogicznie geje powinni zasrywać wszystkie fora filmwebu każdego filmu i serialu z wątkami hetero prezentując swoje obrzydzenie? :>

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Maxpayne2020_Hellknight

Urzekła mnie twoja historia ;)

kagaan

Nie,nie musisz, ale teksty o obrzydzeniu możesz zachować dla siebie. Np. mnie obrzydasz Ty przez to, co piszesz i co fajnie Ci?

Agniete

Gówno mnie obchodzi  twoja czy cudza opinia. Polecam takie podejście ;)

kagaan

a mnie twoja ;)

Agniete

Nie inaczej ;) Twój poprzedni post jest tego dobitnym potwierdzeniem xD

ocenił(a) serial na 9
Krwawy223

Lubie bo jestem gejem i będzie w tym serialu w przyszłości więcej homoseksualizmu a nawet transeskualizmu więc może lepiej odpusc siebie oglądanie. Włącz sobie Koronę Królów albo tureckie seriale tam wszyscy hetero a i tak wszyscy ze wszystkim są jak w fundacji Ordo Juris

użytkownik usunięty
Agharta360

wszyscy!! 100% gejow caly swiat jest gejowy!!

ocenił(a) serial na 10
Agharta360

Ten temat to jawna prowokacja. Pisząc w ten sposób autor ewidentnie chce wywołać burzę. Po co to wszystko i czemu ma służyć? Lepiej się 3 razy zastanowić przed napisaniem takich słów. Swoją drogą sam przekonałem się o tym jak po wypowiedzeniu się na temat poprzedniego odcinka, który ani trochę nie przypadł mi do gustu mój wpis został usunięty przed administratorów tego serwisu. Zostałem uznany za Homofoba. Gdzie tu demokracja i wolność wypowiedzi? Gdzie prawo do własnego zdania? Nie ma czegoś takiego. Treści są cenzurowane lub też kompletnie usuwane. Czy w Polsce każdy musi być taki postępowy i do przodu? Czy musimy być tacy postępowi jak np. w Niemczech, czy w Holandii? Otóż nie! U nas ślubów 1-płciowych się jeszcze nie udziela i niech tak zostanie. Nie musimy się wcale zmieniać, ani dopasowywać do kogoś, kto tego od nas oczekuje. Każdy powinien być dumny z tego, jaki jest. Jeżeli ktoś jest z dobrego domu, osobą głęboko wierzącą i praktykującą to ma wszystko dobrze poukładane w głowie jak należy. Tak został wychowany w domu i takie wartości otrzymał od rodziny, gdy dorastał. Jeżeli takie osoby są atakowane i rani się ich oraz ich uczucia religijne to niech się taki, który atakuje z powodu odmiennego zdania danej osoby, niech to całe towarzystwo leczy się psychiatrycznie u specjalistów!

ocenił(a) serial na 8
kinoman_graczPS5

Polać temu Panu ;)

ocenił(a) serial na 9
kinoman_graczPS5

Otóż jesteś homofobem i to typowym polaczkiem katolaczkiem który twierdzi że jest z tych normalnych. A w cale nie. To że tobie ślub jednopłciowy nie potrzebny to nie znaczy że innym nie jest. Typowe polskie myślenie aż ruskimi zaśmierdziało. Widocznie nie rozumiesz świata bo on idzie na przód postępowo nie czeka na takich jak Ty z różańcem w ręku....

ocenił(a) serial na 5
Agharta360

Za to widzę, że ty nie znasz zasad interpunkcji. Niestety problemy z polskim językiem są typowe dla tęczowych. Czego się spodziewać po ludziach wierzacych w lewacką teorię 50 płci. Niestety z inteligencja u was jest na bakier, szkoda tylko, że zmuszacie ludzi do popierania obrzydliwych rzeczy. Smutne macie życie, że ciagle zaczepiacie normalnych ludzi na forum. Na bezrobociu siedzisz z depresją czy jak ?

Marta_Krupa96

Osobiście jestem za wprowadzeniem terminu "heterofobia" - bo niektóre osoby przejawiają nieuzasadnione, niewspółmierne i nielogiczne reakcje emocjonalne na wszelkie odmienności od ich poglądów, przy czym zgodnie uważają, że stanowią dla nich zagrożenie.
Wypisz, wymaluj: fobia.

ocenił(a) serial na 7
Fryzomaniak

Nie, bo żeby kogoś nazwać heterofobem to ten ktoś najpierw musiałby przejawiać awersję do heteryków, nie chcieć oglądać hetero wątków w kinematografii, obrzydzać i niesmaczyć się niewinnymi pocałunkami, trzmyaniem za ręce par hetero na ulicy. A tutaj absolutnie nie ma takich głosów, gejom nie przeszkadzają wątki hetero w filmach serialach, dlatego o heterofobii powiedzieć nie możemy.

Agharta360

Kiedy wreszcie zrozumiecie, że brak zgody też jest wyborem? Demokracja, wolność wyboru, wolność słowa i opinii, te sprawy...

Nie podoba się? Trudno. Żyj z tym albo wyjedź do innego kraju.
Tak jak ja żyję z innymi rzeczami, z którymi się nie zgadzam (jak np. niektóre podatki których za granicą nie ma) - tak ty wreszcie dorośnij i przełknij (śmiechłem) rzeczywistość.

A takim agresywnym podejściem robicie sobie tylko więcej wrogów. Nikt was poważnie nie bierze przez to. Ja szczególnie bo czytając ciebie mam wrażenie że widzę wściekłego 12-letniego Jasia, któremu mama nie pozwoliła wyjść na dwór.

I żeby nie było - znam nie jednego homoseksualistę/kę i brzydzą się tym całym LGHDTV+ bajzlem, który tak naprawdę nastawia ludzi przeciwko.

Tak więc idź weź swoje tabletki i wróć do kolorowania kolorowanki.

Ajjj zachciało mi się walki z wiatrakami a znam przecież wynik tej rozmowy. No nic, przynajmniej zabiłem nudę.

ocenił(a) serial na 7
Fryzomaniak

Brak jakiej zgody o czym ty mamroczesz? Ktoś ci zabranił nie włączać HBO, nie oglądać TLOU, nie subskrybować usługi tej platformy streamingowej? Masz wybór i sama sobie dajesz "zgodę" na nie oglądanie treści, które cię nie interesują. Dlaczego kogokolwiek miałyby interesować twoje nieumiejętności w ogarnianiu podstawowych kwestii? Ciebie zainteresował brak zgody na propagandę homofobicznego zidiocenia?

mike__25

A co ty taki wzburzony i zdenerwowany? :D

Brak zgody? Doobrze, już rozpisuję jak dla dziecka:
Dla przykładu brak zgody na małżeństwa homoseksualne. Albo na adopcję dla takich par.

"Nie" to też wybór. Jeżeli większość społeczeństwa czegoś nie chce - to tego nie ma. Proste i logiczne.

Widzę że resztę wypowiedzi pominąłeś, ale to normalne wśród takich jak ty - pomijać to co niewygodne. Szczególnie fakty (jak np. istnienie dokładnie 2 płci, nie więcej).

O co w ogóle homoseksualiści walczą? Albo środowiska LGHDTV+?

ocenił(a) serial na 7
Fryzomaniak

Twój "brak zgody" powinien ograniczać się do nie zawierania takiego małżeństwa w obrębie twojego osobistego życia. Tak to wygląda w każdym cywilizowanym kraju. Podobnie z wychowywaniem dzieci nie chcesz nie adoptuj, ale od innych WARA. Pomijając, że w Polsce adopcja homo jest jak najbardziej legalna, bo też konstytucyjnie nielegalna być nie może. Wprawdzie nie ma możliwości adoptowania w parze homo, ale jest w pojedynkę, co nie przeszkadza następnie wychowywać w nieformalnym związku jednopłciowym. Pomijając, że w Polsce wg. badań prof. Izdebskiego co najmniej 50tys rodzin jednopłciowych wychowuje dzieci.

To nie kwestia "zgody", lecz przekonywania społeczeństwa do tego, że równość w prawie jest ważna i potrzebna, zaś społeczność LGBT to nie mniej wartościowi ludzie, którzy płacą identyczne podatki. Na całe szczęście wraz z biegiem lat rośnie poparcie społeczne również dla małżeństw homo. Po przekroczeniu punktu krytycznego twój brak "zgody" znajdzie swoje należne miejsce, czyli na śmietniku historii. Już od paru lat jest poparcie większości społeczeństwa na związki partnerskie, a tymczasem obecny rząd ma na to wywalone, więc widzisz, że pojęcie zgody/niezgody zależy od punktu widzenia i często nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Homofobów interesuje poparcie społeczne jedynie wtedy, kiedy jest zbieżne z ich ideologią, więc jest to czysta hipokryzja.

Fryzomaniak

I tak za niedługo będziesz się musiał przyzwyczaić jak was Unia zmusi i gówno ci to da . Bo polska zniknie z map

ocenił(a) serial na 10
Agharta360

No i zaczęło się obrażanie osób wierzących i praktykujących. Reprezentujesz swoimi chorymi poglądami absolutnie chore i nienormalne środowisko. Właśnie tym się wyróżnia społeczność spod znaku Tęczy. Tylko tyle potraficie, żeby komuś dowalić i mieć z tego największy ubaw i satysfakcję. Rodzaj ulubionej, codziennej rozrywki. Zmykaj na marsz pederastów! Najlepiej na golasa! Niech cię zgarną z ulicy i zamkną, razem z twoimi chorymi, kolorowymi braćmi i siostrami. Tęcza była kiedyś zwykłą, normalną tęczą. Nie tym, czym jest dziś! Jak ja jestem Homofobem to ty w takim razie jesteś chorym zbokiem. Jak facet wali innego faceta w kakao to potem zdycha na AIDS-a i HIV-a. Tak kończą tacy jak wy, odmieńcy! Wybryki natury! Ja żyję zgodnie z tym, co jest napisane w Piśmie Świętym, a jak ci to nie pasuje to zamilcz i nie prowokuj. Pierwszymi ludźmi, których Bóg stworzył byli Adam i Ewa, a nie dwie osoby tej samej płci!. Tak samo dla mnie model normalnej, prawdziwej rodziny wygląda następująco: Ojciec + matka, czyli mężczyzna i kobieta, a później syn lub córka. To jest normalne i w głowie mam tak samo normalnie poukładane! Hetero - Normalni nie dajmy się! Trzymajmy się razem! :-) Skoro ktoś obraża mnie jako osobę i rani moje uczucia religijne to ja nie mogę milczeć jak cipa, tylko od razu reagować.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Agharta360

Twojaceypowiedz jest z d... wzieta. Wole byc homofobem niz cio.... chcesz byc nowoczesnuly i grzebac w czyjehs d....? Masz jakies kompleksy ze tu swoje chore ego musisz pokazywac? Tak apropo VBoga na chwile zobaczyssz po smierci. Mozesz tu krzyczec, bluznic wrzeszczec ale i tak nic tym nie zmienisz chory psychicznie podrzegaczu. Wracaj na paradr

ocenił(a) serial na 10
Agharta360

Sam to zacząłeś zakładając taki temat. Dobrze wiedziałeś, że chcesz w ten sposób jedynie sprowokować i atakować normalnych ludzi i jeszcze obrażasz Boga? A ty w coś wierzysz, czy masz religię głęboko gdzieś? Dla mnie to środowisko LGBT jest sektą. Mózgi macie wyprane i niezdrowo poprzestawiane w głowach. Musiałeś się liczyć z tym, że znajdą się tutaj normalni ludzie, którym nie spodoba się to, co napisałeś i nie będą siedzieć cicho, znosząc wszystkie obrazy i obelgi. Powtarzam jeszcze raz. To ty to zacząłeś wyjeżdżając z Homofobami. Trzeba było się nad tym zastanowić, zanim zdecydowałeś się na taki krok.

ocenił(a) serial na 9
kinoman_graczPS5

Napisał ten co wierząc w boga myśli że nie jest sektą. Tak samo robicie procesje, Jesteście w szkołach w urzędach na uroczystościach gdzie się tylko da i przez 2000 tyś lat niby nie wicskacie tej swojej sekciarskiej nauki która nic nie ma z logiką i z rzeczystwistościa. Wierzcie w miłość głosicie ją do boga i drugiego człowieka ale z pedałami to fuj bo tak bozia nakazała. W bibli jest więcej gorszących rzeczy ale nie te już sekcie nie przeszkadzają. Wmawiacie żeby obdarzać miłość wymyślonym bogom a gdy widzicie prawdziwa miłość dwóch ludzi o tej samej płci to już zgorzszenie... obraza majestatu. Jesteś wierzącym katolikiem więc nie powinieneś ogladac serialu w którym człowiek jest zarazany przez grzyb i w drugim odcinku mamy pocałunek zarażonego człowieka z Tess. Gdzie człowiek jako podobno istota boska stworzona na wzór boga jest przedstawiona jako kolejne stadium żywieniowe grzyba po którym się dalej rozmnaża i rozprzestrzenia wsposób bez płciowy czyli ugryzienia lub wsadzenia swoich narządów rozrodczych w usta drugiego człowieka. Rozumiem że to już nie jest dla ciebie rofanacja natury człowieka jak i obraża najestatu. To już jest ok.... Bo to serial. Ale jak czytałem receznje gdzieś na sekciarskiej waszej stronie filmu Dom Dusz z 1994 to też ble film pomimo że nie mam tam elementów LGBT bo mamy rząd skrajnie nacjonalistyczny prawicowy która wprowadza wojnę domowa bo nie może znieść że lewicowa partia demokratyczna wygrała demokratyczne wybory.
W drugim sezonie serialu The last of us zostanie wprowadzony taka sama seksta religijna jak Twoja zwana serafitami (przez WLF nazywanymi bliznami) więc będziesz się mógł z nimi utożsamić tak samo się zachowaja jak typowi polscy katolicy.... będzie wątek transpółciwoy i niestety przez to zginie nie potrzebnie matka tejże osoby....

Wierzenia
Są wyznawcami szczególnego kultu religijnego, który nie toleruje osób niewpasowujących się ściśle w ich przekonania. Praktykują składanie ofiar w postaci wieszania, wierząc, że to finalnie uwolni torturowanych od zagnieżdżonego w nich grzechu.

Przynaj się gdyby w twoim kulcie katolickim były teraz takie przekonania to co? Musiałbyś się do nich ustosunkować bo... twój bóg tak chce i byś teraz pisząc o nas jako dewastatorach ludzkie moralności musiałbyś też nawoływać do wieszania nas?? Bo jesteśmy grzeszni ? Nie ważne że są geje przyzwoicie nie kradną nie zabijają ale się całują no i sobie nawzajem wsadzają to co powinno być w kobiecie tylko broń boże Nie przed katolickim ślubem... no ale są gejamk więc od razu oplujmy ich z krzyżem w ręku z różańcem w dloni bo są grzeni i gdyby bóg pozwolił to na stryczek albo do gazowni bo to w sekciarskiej katolickim umsyle nie ludzie którzy się może kochaja i ich jest bardziej namacalną szczera prawdziwa dobrowolna nie przymusową tak jak gdy się rodzisz w sekciarskiej wierze i jesteś niemowlakiem to od razu bez twej zgody zostajszez polany "święcona wodą" i zmuszony od szkoły aż po nacisk ze strony prawackiej do wiary w kochania w złego niesprawiedliwego wymyślinego boga. Bo taki polak katol musi być innej drogi nie ma.. nie chcę brać w tym Waszym cyrku w tej zabawie kto bliżej boga kto będzie w niebie a kto będzie w piekle. Może to ty bedzierz w tym swoim piekle ku twemu zdziwiena. Co tego ci życzę. SRAMEN

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kinoman_graczPS5

Za to ty skończysz w łagrach ja skrajną lewica przejmje ten kraj i skończy się rasizm homofobia !!!

kinoman_graczPS5

Dla ciebie to jest normalne a dla kogoś coś innego. Musisz z tym żyć.

kinoman_graczPS5


Wszelka wzmianka o seksualności w jakimkolwiek medium, powoduje wysyp internetowych krzykaczy z wiadomego środowiska - nie inaczej jest z tym serialem.
Spokojnie :) Internet to jedyne miejsce gdzie mogą cokolwiek robić (a i tak ogranicza się to do wypowiedzi/posta itp.).
Prawda jest taka, że kinematografia już chce odejść od tego nurtu, bo przynosi straty zamiast żądanego rozgłosu.
Podsumowując - popiszą, popiszą i sobie pójdą.

Co najlepsze każdy zdrowo myślący homoseksualista trzyma się z dala od nich a nawet ironicznie - jeszcze bardziej boją się że będą powiązani ze środowiskami LG... Oni po prostu chcą spokoju, LGHDTV daje odwrotny skutek swoją wojowniczą naturą.

To moja opinia do której mam prawo :)

ocenił(a) serial na 7
Fryzomaniak

Homo jako przeciwnik LGBT, wyznawca katoprawackiej ideologii, poklepujący po pleckach homofobów propagujących dyskryminację, hejt, kłamstwa nt. jego orientacji oraz osób nieheteronormatywnych. To wszystko ma być "zdrowym myśleniem" no z krzesła spadłaś, albo z choinki się urwałaś, w każdym razie zdecydowanie ostra odklejka zdrowia w tym nawet odrobiny, a już na pewno nie zdrowego rozsądku. Pozostaje życzyć zejscia na ziemię im szybciej ten balonik pęknie tym lepiej dla ciebie :)

mike__25

Dlaczego zawsze od razu wrzucacie wszystkich do jednego wora? :D Albo ktoś jest za, albo przeciw - jakie to binarne. Wait...

Fryzomaniak

Pięknie zaorane xD

ocenił(a) serial na 7
Fryzomaniak

Zaraz zaraz ktoś tu pisał o "KAŻDYM zdrowo myślącym homo" który rzekomo jest przeciwnikiem LGBT.... aby w kolejnym poście utyskiwać na wrzucanie do jednego wora :D

Fryzomaniak

Tu nie chodzi o gejów ani gbt tu chodzi że was polaczkow wymazać z kart historii na zlecenie Sorosa czy się podoba czy nie ja nie geje to inni . Zrobimy wszytko aby oddać Polskę Niemcom wszytko

ocenił(a) serial na 6
Agharta360

Jeroniee, ale wy wyznawcy nowej religii nudni jesteście

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones