The Last of Us (2023)
The Last of Us: Sezon 1 The Last of Us sezon 1, odcinek 4
odcinek The Last of Us (2023)

Weź mnie za rękę

Please Hold to My Hand 45m
7,4 6 261
ocen
7,4 10 1 6261
The Last of Us
powrót do forum s1e4

Dlaczego nie jechali bocznymi drogami tylko kierowali się na wielkie miasta? Niby sprawni intelektualnie, a pchali się w kłopoty...

ocenił(a) serial na 6
mybay

Pewnie taki był plan.Gdyby nie ta ciężarówka w tunelu pewnie nie zachaczyli nawet by o te Kansas city

ocenił(a) serial na 7
JALO_SZKING

wzorowali się na grze, akuart w tym odcinku bardzo, może nie 1:1 ale akcja z miastem na początku była przeniesiona z gry

mybay

Mieli bardzo ograniczony dostęp do paliwa, więc na objazdy nie mogli sobie pozwolić

ocenił(a) serial na 10
mybay

Jechali zgodnie z mapą, ty znasz bez google maps i mapy wszystkie drogi ?

mybay

Tak pojechali bo tak było w grze, więc wszystko jak najbardziej się zgadza ale jak nie grałeś w gre to co ty możesz wiedzieć dziecko.

ocenił(a) serial na 8
simoonthph

No to w takim razie bohaterowie gry też się nie zachowali logicznie. Tutaj jest to jeszcze jakoś uzasadnione wspominaniem o tym paliwie przez Joela, ale w grze żadnego takiego dialogu nie było :)

adi122002

Nie mieli paliwa, ale jak dojechali do rogatek gdzie stały dziesiątki porzuconych samochodów, to zamiast ściągać paliwo pojechali wprost do centrum ;-p
Śpią w lesie daleko od ludzi bo się boją (stał przecież na warcie) ale jadą wprost do centrum miasta, wcześniej uciekając z centrum innego miasta - doskonale wiedząc jak trudno wydostać się z miasta.
Po drugie na co liczyli wjeżdżając do centrum?
Że nikt nie zabierze im samochodu i zapasów?
Zupełny brak logiki w dobrze zapowiadającym się filmie.

ocenił(a) serial na 1
mybay

Dokładnie o tym myślałam.
Spodziewalam się jakichś akcji związanych ze zdobywaniem paliwa.
Ale główni bohaterowie wolą wystawiać się w absurdalny sposób.
Ten serial jest coraz słabszy. ..
O Love Story z poprzedniego odcinka nawet szkoda się wypowiadać...

ocenił(a) serial na 6
simoonthph

Gadasz o grze i nazywasz kogoś dzieckiem. Mocne :D

ocenił(a) serial na 10
oZzzzzzzzzzzzzzzzzz

Bo gadanie o grach jest dziecinne. Weź się nie udzielaj.

ocenił(a) serial na 6
jeremieblanc

Nie mów mi jak mam żyć buraku.

ocenił(a) serial na 10
oZzzzzzzzzzzzzzzzzz

Dla Ciebie pan burak ;)

oZzzzzzzzzzzzzzzzzz

Co ma granie do bycia dzieckiem ? Bardzo nie trafiony argument ? Tym bardziej że serial jest ekranizacją gry. Najpierw pomyśl potem się wypowiadaj.

ocenił(a) serial na 5
simoonthph

Po co ta złość

ocenił(a) serial na 7
mybay

Jak i w grze tak i w serialu, Joel był zmuszony wjechać w miasto, ponieważ droga była zablokowana. Doskonale wiedział z czym to się wiaże, że moga trafic na łowcòw albo zakażonych jednak podjął ryzyko żeby nie nadrabiać za dużo drogi, a i tak nie było gwarancji że inny objazd będzie przejezdny. Kwestie paliwa też pewnie wziął pod uwage ale o tym akurat nie było wspomniane ano w grze ani serialu.

stan901

Jak nie byłeś nigdy w USA i nie wiesz jak wyglądają tamtejsze miasta i przedmieścia to wrzuć sobie w mapy jak wygląda Kansas City i zobaczysz, że dróg tam tyle, że nie musieliby nic nadrabiać tylko mogliby spokojnie przejechać przedmieściami.

ocenił(a) serial na 8
mybay

W sumie racja. Powinni jechać prostą boczną ulicą, zero zagrożeń i szybko oraz bezpiecznie dotrzeć do celu. Sezon zamknięty max w 3 odcinkach i elo :D

mybay

Mnie zastanawiało dlaczego zbiry ciągle strzelały do Joela i Eli chowających się za samochodem. W grze też tak rozrzutnie podchodzili do naboi? (No chyba że przemysł zbrojeniowy nie jest tam w kryzysie i naboje można kupić w pierwszym lepszym sklepie). W grę nie grałem.

ocenił(a) serial na 8
emziom

"enpece" zazwyczaj nie maja problemu z amunicja :) w te gre nie gralem, ale podejrzewam ze jest uszyta raczej dla casualowego gracza i problemy gracza np. ze swiata Metro 2033 tam nie wystepuja...to strzelanie na oslep moze byc przeniesieniem silnika gry na ekran, takim mrugnieciem oka do gracza...

ocenił(a) serial na 8
mybay

Ja prdl zlot cymbałów. Jak sobie reżyser wymyśli że jechali przez Kalkutę to będzie jego wizja i nic tu do logiki. To jest serial pokemony. To sie nie dzieje naprawdę

ocenił(a) serial na 4
martil

Nic tu do logiki? To np. mogą zacząć lewitować i będzie ok?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones