PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547035}
7,8 172 617
ocen
7,8 10 1 172617
6,1 16
ocen krytyków
The Walking Dead
powrót do forum serialu The Walking Dead

...

ocenił(a) serial na 10

W filmie jest sporo niedomówień ... bardzo spodobał mi się moment w, którym bohater wczołguje się pod czołg ;) w 1 odc ... ;D ... ale mimo to jako fan takich klimatów uważam , że serial jest naprawdę świetny i trzeba dać mu szansę ... dodam jeszcze , że klimat w nim jest lepszy niż np w takim Resident Evil ( wszystkie części ) . .. pozdrawiam

plaZmus92

co do re.... 1 czesc byla spoko i miala swoj klimat..... :] a serial mi sie (jak narazie) podoba :]

ocenił(a) serial na 9
EvilNicks

RE to już serial ;)
Przede wszystkim ma Milę Jovovich i to ona jest klimatem.
W "Walking dead" żaden z bohaterów do mnie nie przemawia. Właściwie tylko Merle Dixon miał jaja.

dbrzost

no powiem ci ze ze masz sporo racji.... jednak w 4 czesci nawet ona nie pomogla....
a co do bohaterow walking dead... no coz znow masz racje ;]

ocenił(a) serial na 10
EvilNicks

Jeżeli już to tylko druga(nie pamiętam dokładnie, ta w której akcja dzieje się w recon city) miała coś wspólnego z owym klimatem :) A jeżeli chodzi o postacie to te z WD są fajniejsze bo (jeżeli można to tak nazwać ) są realistyczne :)

ocenił(a) serial na 8
plaZmus92

Wiesz co różni RE (film) od The Walking Dead? RE to wysokobudżetowe Holywoodzkie gówno akcji, a The Walking Dead jest właściwie eksperymentem serialowym i mimo, że grą aktorską specjalnie nie powala, to trzeba przyznać, że ma fabułę na niezwykłym poziomie, jak na tego typu serial.

ocenił(a) serial na 9
Moloch

Fabuła jak na razie to zestaw ogranych klisz typu: "rodzina połączona", "trójkąt małżeński", "left behind", "sprawiedliwy szeryf zawsze wierny zasadom".
Czekam co z tymi motywami zrobią panowie Darabont i (zwłaszcza) Kirkman, bo po "prezentacji" bohaterów czas wreszcie na niełatwe dylematy, niejednoznaczne decyzje, nieoczywiste konflikty i niezawinione dramaty.
Sytuacja w serialu sama się o to prosi. Kwestia Lori ii Shane'a musi "wybuchnąć", podobnie Merle i jego brat.
Dobrze, że nie adaptują wiernie komiksu, bo daje mi to nadzieję, że bez powtarzania scen utrzymają jego wymowę, bo kilka spraw potoczyło się w nieoczywisty sposób.
Na to właśnie czekam.

ocenił(a) serial na 10
Moloch

Nom fabuła jest bardzo intrygująca .. I reżyser stara się pokazać odczucia bohaterów, którzy nie są jacyś super .. A w RE mieliśmy ponętną Milę Jovovitch (tak się pisze jej nazwisko?) która w fajny sposób zabijała umarlaki i tylko to ..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones