PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432002}

Układy

Damages
7,9 7 288
ocen
7,9 10 1 7288
7,0 2
oceny krytyków
Układy
powrót do forum serialu Układy

Serial bardzo dobry.
Poza tym znakomite gra aktorów, szczególnie Zeljiko Ivanka. Przez cały czas zastanawiałem się skąd go znam, ale twardo nie patrzyłem na IMDb żeby nie zobaczyć w ilu odcinkach grał, a tu widzę że grał Andre Drazena w 24.
Przez pierwsze odcinki denerwowała mnie postać Ellen, ale potem się poprawiła.
Duża zaletą serialu jest to że mimo ciągłego pokazywania akcji w formie "flashforwardy" i tak do końca nie wiadomo jak się skończy. Bardzo mądrze powycinali niektóre sceny tak że jeszcze bardziej zaskakują niektóre rozwiązania.
Mam nadzieję żę w 2 sezonie wróci Arthur w końcu nikt nie mówił o jego śmierci, tak że można zakładać że żyje
Serial dostaje ode mnie 8/10. W mojej skali ocen 10/10 zarezerwowane jest dla Sopranos, a 9/10 dla 24. Tamte seriale przez kilka sezonów były znakomite, ale jeżeli Damages przez kolejne 2 sezony utrzyma poziom to wtedy dam mu 9/10.

Właściwie to ma tylko 1 wadę. Tutaj będzie spoiler więc nie czytajcie jak nie chcecie

A mianowicie czy w każdym serialu mają być jakieś wątki homoseksualne? Sprawę między Rayem a Gregorym mogli inaczej wytłumaczyć, np Gregory mógł być synem Raya albo cokolwiek innego.

MoszeUsz

Zgadzam się całkowicie z Twoją opinią na temat serialu.
Obsada jest świetna, oczywiście Glen i Zeljiko, Ted, natomiast Ellen mnie też z początku denerwowała.
Ja właśnie skończyłam oglądać cały sezon, dawno już nic mnie tak nie wciągnęło. Ostatnio były to właśnie "24" i pewnie też dlatego cały czas się zastanawiałam skąd znam Zeljiko, a to przecież Andre Drazen :)
Wiesz, że ten wątek, o którym piszesz między Rayem a Gregorym też mnie zirytował i w zasadzie to było jedyne co mi wtym serialu nie zbyt pasowało, a reszta świetna. Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones