PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539246}

Betrayal Knows My Name

Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru
7,1 685
ocen
7,1 10 1 685
Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru
powrót do forum serialu Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru

Cudowne anime. Pochłonęłam całość za jednym posiedzeniem. Świetna fabuła, piękna
kreska (lepszą jak dotąd widziałam chyba tylko w Hellsingu OVA), dbałość o detale,
dynamika, nietuzinkowość postaci. Coś wspaniałego. Natomiast nie do końca rozumiem,
dlaczego na Tanuki, na przykład, Uraboku klasyfikuje się jako gatunek yaoi/shounen-ai. To z
shounen-ai ma wspólnego bardzo niewiele, a o yaoi już w ogóle nie ma co mówić. Nie
wiem, jak odbierają to anime widzowie, którzy kontaktu z yaoi nie mieli w ogóle. Niemniej
jednak, anime jest świetne i warte obejrzenia. Żałuję tylko, że takie krótkie, bo miałam
nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej o poprzednim życiu Yuki i jak doszło do jej spotkania
z Ruką, ale i tak nie jest to żaden minus Uraboku :)

ocenił(a) serial na 9
masquerade__

Muszę się z tobą zgodzić, super anime :) Podobało mi się zakończenie bo to jedyne do tej pory na którym nie ryczałam ;D lecz według mnie nie wyjaśnili wszystkiego. Powinni jeszcze zrobić kolejny sezon albo kilka odcinków dołożyć. No bo np. co się stało z dziećmi z sierocińca - czy Yuki ich jeszcze zobaczy ? Co z Kanatą ( nie pamiętam jak się pisze)? Czy się zmieni? No i to poprzednie życie yuki... i wiele innych wątków. 24 odcinki to dla mnie za mało ;) Może z 40 by starczyło ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones