PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835082}

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy

The Lord of the Rings: The Rings of Power
5,2 30 343
oceny
5,2 10 1 30343
5,4 16
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
powrót do forum serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy

Witam, nigdy nie pisze komentarzy, ale sledze to "dzielo" Amazona od poczatku. Jestem fanem wladcy pierscieni od 12 roku zycia. Niestety z przykroscia obserwujemy co sie dziele z ekranizacjami naszych ulubionych ksiazek. Mam wielka nadzieje, ze bunt i zdecydowane "Nie" da pstryczkwa w kierunku ludzi odpowiedzialnych za to cale multikulti i przenoszenie problemow naszego swiata do ukochanych odskoczni, w pieknych fantastycznych krainach wymyslanych przez mistrzow jakim jest Tolkien zdecydowanie. Nie jestem zwolennikiem hejtu! nigdy! to rani ludzi dookola nas. Odzew widza i fana jest pokrzepiajacy , my internauci i fani naszych ukochanych historii mamy moc , bo w kupie sila. Prosze was obroncy naszego fantastycznego dziedzictwa, nie wystawiajcie dobrej oceny temu "eksperymentowi" producenci slysza nas glos, obawiaja sie porazki. Zdecydowany opor moze jeszcze zmienic tor promowania fantastyki, tworzenia ekranizacji , kiedy spotka sie ze stanowczym NIE!!!!.Rozumiem komentzre , ze trzeba pochwalic osoby odpowiedzialne za muzyke czy efekty, ale nie mozemy w zadnym przypadku zgodzic sie na to wynaturzenie, ktore zabija fantastyke!!!!! Ten serial w pewnym sensie, jest poczatkiem szmacenia i plucia w twarz autora naszych ukochanych historii gdzie elf jest bialy a ork czarny, gdzie meskosc jest duma a honor marzeniem kazdego z nas. po 2 odcinkach tego "przedstawienia" mowie stanowcze NIE!!!!! niech efekty i duzy budzet nie zabija w nas marzen o cudownych historiach srodziemia. Bronmy naszego dziedzictwa, bronmy tego wspanialego swiata. to jest wlasciwa pora by postawic mur przed tym chorym zabiegiem zmieniania rzeczywistosci nawet tych ksiazkowych!!!!!. niech nas oklamuja w tv, niech wmawiaja ze biale jest czarne, a czarne biale. Od naszych marzen, bohaterskich postaci i przedwiecznych elfow ODPIER...... sie. dziekuje, i przepraszam za bledy

ocenił(a) serial na 2
Scrach

Z tego co czytałem, to grę aktorską wiele osób źle ocenia, ale nie jestem specem. Podobnie kostiumy się ludziom nie widzą, mi się nie podobają zbroje numenorskie i wrażenie przebrania, ale ogólnie nie jest źle. W LOTR Jacksona kostiumy były bez zarzutu, są m.in sfatygowane, a zastrzeżenia mam jedynie dwa drobne: w prologu w niektórych strojach (Elrond na pewno) gryzie się zbroja płytowa z kolczugą (to samo jest widoczne w Pierścieniach Władzy u Galadrieli) i maski orków bywają sztuczne (w Pierścieniach Władzy są lepiej dopracowane). Muzyka z reguły taka sobie, podoba mi się utwór Khazad Dum.

ocenił(a) serial na 4
nazuul

No gorszych pancerzy jak miał Nilfgaard w Wiedźminie to chyba świat nie widział. Aczkolwiek te z Numenoru są wysoko na liście. Białe pancerze bitewne? Chyba szybko byłyby szaro-różowe... Aczkolwiek w LOTRze Jacksona również były głupotki typu konni z okrągłymi tarczami, nabijanie głów strzałą trzymaną w ręce czy tratowanie setek orków impetem szarży...

ocenił(a) serial na 3
Scrach

"aktorzy ogarniają"

Niestety tylko część z nich. Najlepiej gra Joseph Mawle (Adar).

ocenił(a) serial na 4
Wake_up_sheep

Bez przesady. Polecam role kobiece w Wiedźminie i wspaniałego "Jaskra". Drewno aż trzeszczy, oczy łzawią, a uszy kują od amatorki...

ocenił(a) serial na 3
Scrach

Ale dlaczego chcesz równać w dół? Mamy do czynienia z budżetem prawie pół miliarda ze pierwszy sezon i powinniśmy oczekiwać gry aktorskiej choć zbliżonej do LOTR, a co mamy? Gil-galad, Elrond, Celebrimbor, Isildur, Galadriela - grają słabo, w drewniany sposób, sztywno, bez odpowiedniego dramatyzmu i emocji. Pewnie robią co mogą, jednak dialogi są tak kiepskie i nadęte, że wygląda to słabo, jednak widać braki warsztatowe. Aktor ma Ciebie przekonać, że to co robi jest dokładnym odbiciem tego co robiłby naprawdę w takiej sytuacji. Kolejny zarzut to gra nie odpowiadającą zachowaniu odgrywanych rzeczywistych postaci, no ale tutaj mogą być usprawiedliwieni - pewnie ich postaci są po prosu bardzo źle napisane, a materiał źródłowy podeptany.

ocenił(a) serial na 4
Wake_up_sheep

Cóż mogę rzec... Lepiej bym tego nie ujął. Na usprawiedliwienie można tylko porównać czas pracy. Jednak Rings of Power powstawało krócej i choć Galadriela mnie przekonuje, to podpisuję się pod tym że dostali słaby skrypt, a z gówna nie wyrzeźbisz arcydzieła...

ocenił(a) serial na 3
Wojo_MaxTv

- Tolkien fandom stands alone. - Not alone. Fandoms ! - To the king ! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones