serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Wielkie zawody komediowe

Game On! A Comedy Crossover Event
2020
28m
5,5 33
oceny
5,5 10 1 33
Podczas tego szczególnego wydarzenia spotykają się różne światy, znane twarze i nieoczekiwani goście. Współzawodnictwo czterech seriali komediowych budzi emocje. Zobacz pełny opis
Wielkie zawody komediowe zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

W czasie tej wyjątkowej imprezy z udziałem gwiazd pierwszego i drugiego planu czterech różnych seriali komediowych nie ma miejsca na kompromisy. Czeka nas niezapomniane spotkanie z bohaterami seriali "Profesor Iglesias", "Big Show i jego show", "Zjazd rodzinny" i "Ashley Garcia: Genialna i zakochana".  Determinacja, sława i mnóstwoW czasie tej wyjątkowej imprezy z udziałem gwiazd pierwszego i drugiego planu czterech różnych seriali komediowych nie ma miejsca na kompromisy. Czeka nas niezapomniane spotkanie z bohaterami seriali "Profesor Iglesias", "Big Show i jego show", "Zjazd rodzinny" i "Ashley Garcia: Genialna i zakochana".  Determinacja, sława i mnóstwo śmiechu - nie ma lepszej zabawy niż przyjacielskie zawody na wspólnym ekranie.

Na razie nikt nie dodał wątku na forum . Spróbuj swoich sił i podziel się opinią. Możesz być pierwszy!
Dodaj wątek na forum

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones