PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595554}

Wygnańcy

Outcasts
6,5 485  ocen
6,5 10 1 485
Wygnańcy
powrót do forum serialu Wygnańcy

Jak w temacie czy coś wiadomo o oglądalności w UK?
Serial mi odpowiada trochę z Earth 2 trochę z Losta (1sezonu), i jak sami autorzy napisali czerpie również z BSG i ST. I po obejrzeniu 5 odcinków jak dla mnie serial ma potencjał aa nie chciał bym aby skończył się po 1 sezonie chyba że nagle od 6 zacznie się walić fabuła :P

ocenił(a) serial na 7
kajjoje

1 odcinek - 4,5 mln
2 odcinek - 3,3 mln
3 odcinek - 2,95 mln
4 odcinek - 2,63 mln
5 odcinek - 2,70 mln

Po 4-tym odcinku BBC zmieniła termin nadawania serialu (zamiast głownego pasma w poniedziałek i wtorek dostał późny wieczór w niedzielę).

Krótko mówiąc, nie liczyłbym na 2-gi sezon. Lepiej mieć nadzieję, że się wszystko skończy w tym.

ocenił(a) serial na 7
FTW

Ogląda się go bo nie ma nic innego i lubię te klimaty. Ale szału nie ma. Więc 2 sezonu też raczej nie.

ocenił(a) serial na 7
tihomax

eee tam moim zdaniem powinni dać d sezon + zakończenie jest o niebo lepszy od beznadziejnego DR. House czy jakoś tak

ocenił(a) serial na 7
Baal

powoli się rozkręca

kajjoje

Jestem po 7 odcinku jak na razie najlepszym i już raczej jest pewne że nie możliwością jest zakończenie serialu po 8 odcinkach. Ale tez raczej pewne że 2 sezonu nie będzie. No chyba że BBC ma inne plany co by mi się podobało.
Myślę że ten serial zostanie doceniony za jakiś czas. Z odcinka na odcinek jest co raz ciekawszy i wyjaśnia co raz więcej rzeczy a nie dodaje znaków zapytania. Dałem 8 czyli duży kredyt zaufania no wszystko zależy od ostatniego odcinka czy zostawię tę ocenę czy dam niżej.

6 odcinek -1.52 mln
7 odcinek - 1.33 mln

ocenił(a) serial na 7
kajjoje

Żeby mógłbyć doceniony to powinien mieć choć częściowe zakończenie. Fakt, są przypadki uznanych, niedokończonych seriali ale tam przeważnie wiadomo o co mniej więcej chodzi. Tu wciąż jest więcej pytań niż odpowiedzi. I niestety, dziur fabularnych także. Dodajmy do tego średnio ciekawe postacie i wychodzi, że raczej hitu się z tego nie zrobi.
Ale poczekajmy z tym jeszcze jeden odcinek. Może zaserwują coś naprawdę ciekawego i choć trochę wyjaśniającego co się dzieje na tej planecie.

ocenił(a) serial na 9
kajjoje

Serial został skasowany, info z FB.

jaroslaw1922

http://www.digitalspy.co.uk/tv/news/a308844/bbc-confirms-outcasts-axe.html
no szkoda trudno, oglądalność 8 odcinka - 1.56 mln więc widać wzrosła. Myślę że brytole zniechęcili się za wcześnie. Serial mi się podobał w sumie po 8 odcinku można już sobie dopowiedzieć jakie by było zakończenie :P Cass i Fleur "adam i ewa" na nowej planecie on człowiek ona AC ( czy jak się to tam nazywa)
Dałem na początek ocenę 8 zmienię ją na 7, świetna postać Prezydenta Tate niewątpliwie najciekawsza postać z mroczą przeszłością zdająca sobie sprawę w jakiej sytuacji znaleźli się i ważąca każde kolejne swoje posunięcie.

kajjoje

nie dało się edytować coś jakis error.....

8 odcinek jakoś mnie nudził nie wiem czy to dla tego że jestem po 2 piwach i jeździe na rowerze czy był jednak taki nudzący....
No i nie wiem czy na 6 oceny nie zmienić

ocenił(a) serial na 7
kajjoje

Ja zostawiam 7. Od pierwszego odcinka serial miał u mnie taką ocenę i przez cały sezon ani drgnęła. Poziom był wmiarę równy, choć końcowe odcinki były dla mnie minimalnie lepsze. Szkoda cliffhangera na końcu, bo odpowiedzi nie poznamy nigdy.

ocenił(a) serial na 7
kajjoje

http://ha tak.pl/news/12222/Outcasts_anulowane/

ocenił(a) serial na 7
Cinek_16

a mi sia podobał
jak narazie nic ciekawego nie ma