PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687989}

Za głosem serca

Lo que la vida me robó
7,8 896
ocen
7,8 10 1 896
Za głosem serca
powrót do forum serialu Za głosem serca

Postanowiłam założyć nowy temat bo widze,że nie mamy gdzie sie wypowiadać ,nowych tematów brak i wszystko trafia do tematu ,,Wrażenia po pierwszym odcinku'' a to trochę nie na temat jak same pewnie widzicie :D

Tutaj będziemy pisać o odcinkach,bohaterach (oczywiście bez spoilerów :) ),naszych odczuciach , wpadkach w serialu o ile jakieś będą (czy coś przebije poród przez spodnie ? :D ) Jakieś ciekawostki na temat serialu oczywiście też mogą być :)

Wam też podobają się ostatnie odcinki ?
Ja popłakałam się jak Montse spotkała się z Jose Luisem :(
To była piękna scena.
I uwielbiam te sceny między Montserrat a Alejandrem .
Jej przysięga w kościele mnie rozwaliła .. a go jeszcze nie widziałam takiego wkurzonego ! Będzie sie działo :D

ocenił(a) serial na 8
Monalia

Takie proste blond włosy to bardziej pasują do Marii niż do Monste. Bardzo ładnie wygląda w tych kręconych. Coś tam musieli zmienić w wyglądzie tych postaci, żeby po tych 7 latach wyglądali przynajmniej nieco inaczej. :) Nie mogli za bardzo nic zmienić oprócz fryzury. :) Najbardziej to zmienili się Adolfo i Josefina. Dimitrio i Refugio też są inaczej uczesani. Macario i Dominga też się zmienili.

ocenił(a) serial na 7
Ramiro_29

makijaz tez robi swoje. macario to nie widze zeby sie zmienil wogule.

ocenił(a) serial na 8
Monalia

Tak, to prawda, a Macario ma trochę dłuższe włosy niż przedtem, a tak poza tym to się nie zmienił.

ocenił(a) serial na 9
pati1109

Ale mnie wczoraj te dwa odcinki wzruszyły, aż się popłakałam jak Nadia spotkała się z Victorem i później jak Dimitrio wspominał

ocenił(a) serial na 9
pati1109

Dzięki Bogu, że wreszcie będzie mniej Mediny sriny

ocenił(a) serial na 8
darjaa

Też się cieszę, że nie trzeba będzie go oglądać. Ten gość od początku działa mi na nerwy. :/ To najgorsza postać w tym serialu.

ocenił(a) serial na 9
Ramiro_29

Medina ahhh... Sergio Sendel nie zmienił się nic od Grzesznicy, gdzie o zgrozo był protem przy nieziemsko pięknej Yadhiri Carillo.wygląda identycznie...Czyli jak Heinrich Himmler...

ocenił(a) serial na 8
ewelina84

O, to powiem Ci, że to porównanie do Himmlera jest bardzo dobre. Myślę, że bez problemu mógłby go zagrać. :)

ocenił(a) serial na 9
ewelina84

Grzesznica to była moja ulubiona telenowela, jak tylko go zobaczyłam to musiałam tą telkę na filmwebie odnaleźć... ale nigdy mi nie pasował do tej pięknej Nory ...

ocenił(a) serial na 9
darjaa

A daj spokój, ja pamiętam jak ją puścili to byłam autentycznie załamana, jak prot może być tak brzydki. To była chyba pierwsza telenowela w której bohater był tak mało urodziwy. Jeszcze zestawienie z Yadhirą gdzie ona jest tak piękna, kij gdyby i protka była brzydka. On może grać postacie takie jak Pedro czy Aaron z Miłość jak tequila. Jeszcze te jego oczy czy on się czarną kredką maluje?

ocenił(a) serial na 7
ewelina84

moze ma dziare kredke pod okiem jak niektorzy maja

ocenił(a) serial na 9
ewelina84

on by pasował do tej Casildy czy jak jej tam , albo do jej ciotki

ocenił(a) serial na 7
ewelina84

tak wiezialam ze gdzies go juz widzialam i zobaczylam na filweeb i w grzesznicy gral glownego bohatera i ogladalam wtedy ten serial i sie dziwilam ze taka pieknosc z takim wiesniakiem :D

ocenił(a) serial na 9
pati1109

Żal mi trochę tego Jose Luisa, ma poniekąd rację, tamten robił to samo co ten, a Monse traktuje Luisa jak szmate....

ocenił(a) serial na 7
darjaa

Dokładnie i cieszy mnie ze on w koncu tez ja poniza bo nawet łaskę mu robi ze dziecko wlasne może ogladac. Przestałam już dawno lubic monserat i nie myliłam sie.

ocenił(a) serial na 9
pati1109

Chyba nie uda nam się zapełnić całego wątku, bo za chwile koniec, ktoś to w ogóle ogląda?

ocenił(a) serial na 9
darjaa

Ja oglądam cały czas, jak dla mnie jedna z najlepszych telenowel, porównująć do tych badziewiów co puszcza tv4, ZGS jest świetna, szkoda że już zbliżamy się do końca.
Ja od początku nie lubiłam JL, dla mnie to taki napastliwiec był od początku, nie pasował do Montse, wychodząc z więzienia nie potrzebnie znów ładował się w związek z nią (dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi) zresztą dowiedział się że Alejandro żyje mógł to przerwać póki czas. To co go teraz dziwi?

ocenił(a) serial na 10
ewelina84

Ja też oglądam cały czas. Kocham tą telenowele- bohaterów, ich relacje, a co najważniejsze, mam wrażenie że to jedyna telenowela, w której każdy wątek został doprowadzony do końca. Ponadto każdy bohater z osobna kryje jakąś głębie swojej postaci, a nie jest tylko po to żeby zapchać dziurę :)

ocenił(a) serial na 9
sandia23

ja ją lubiłam do momentu jak zaczęła tak traktować Jose Luisa

ocenił(a) serial na 9
ewelina84

Ja go nie lubię i nie lubiłam, ale mi jest trochę go żal, Alejandro dwa razy praktycznie zgwałcił Montse i wyzwał ją od najgorszych gdy dowiedział się, że Antonio to Jose Luis, nie interesowało go w ogóle dziecko i ciąża niby miłości swojego życia...też ją kupił, okłamywał na początku i ona mu to wszystko wybaczyła, a Luis zataił tylko, że Alejandro jest w śpiączce, co innego jak by zataił, że się wybudził, albo jednak przeżył itd, a ona go traktuje jak gówno za przeproszeniem, wkurza mnie teraz ta Montserrat

ocenił(a) serial na 10
darjaa

Zgadzam się w 100 %. Obiecywała mu miłość do końca życia, a teraz traktuje go jak szmatę do podłogi. Wszystko co złe to na Jose Luisa, a nikt nie pamięta ile on dobrego dla nich zrobił. Rozumiem, że zakochała się w innym, ale uważam, że JL należy się ogromny szacunek z jej strony. Skoro nie szanuje go chociażby z powodu tego co kiedyś do niego czuła, to powinna chociaż za to ile on dla niej poświęcił.

ocenił(a) serial na 9
sandia23

Owszem macie trochę racji. jednak JL powinien odejść póki był czas, gdy Alejandro wrócił i Montse prosiła go o rozwód nie chciał się na to zgodzić, teraz zachowuje się trochę jak psychol, wypisuje na jej aucie "szmata", śledzi ją, wchodzi do jej łązienki gdy ta bierze prysznic... To jest zachowanie stalkera.

ocenił(a) serial na 7
ewelina84

To nie on popisał to auto. A to co robi to dobrze robi nie pozwala mu corki zabierac to dobrze że ja nachodzi. Pozatym to jest zabawne przypominające komedie.

ocenił(a) serial na 9
Monalia

a kto popisał to auto? Jose Luis jest trochę teraz taki psychol, ale Alejandro nie był? tez ją kazał śledzić, nie pozwolił jej odejść

ocenił(a) serial na 7
darjaa

ja niewiem jak dwoch facetow moga tak stracic glowe dla jednej kobiety. Gdyby jej nie bylo byliby napewno przyjaciolmi.
To nie jose luis napewno zniszczyl to auto. Prawdopodobnie to sprawka marii i mediny.

ocenił(a) serial na 8
Monalia

Też tak myślę, że to pewnie będzie sprawka Marii, może na zlecenie Pedra.

ocenił(a) serial na 7
Ramiro_29

Mozliwe ale jej Pedro nie musialby zmuszać bo zrobilaby to z przyjemnoscia , być może razem to uknuli bo on też się chce zemscic na niej i alechandrze.

ocenił(a) serial na 8
Monalia

No tak do czegoś takiego Pedro nie musiałby jej zmuszać, bo sama chętnie by to zrobiła, ale to całkiem prawdopodobne, że oni oboje to uknuli, żeby się na nich mścić.

ocenił(a) serial na 9
Ramiro_29

nie obejrzałam tego fragmentu jak samochód był zniszczony i jak JL wszedł do niej po domu pod osłoną nocy ;(

ocenił(a) serial na 8
darjaa

Zawsze możesz sobie obejrzeć w internecie. :) Jose Luis wszedł wtedy tam do łazienki, jak Montse była pod prysznicem.

ocenił(a) serial na 9
Ramiro_29

no właśnie taki mam zamiar :) ale to wszystko mi się tak powoli ładuje, że szok i non stop wiesza

ocenił(a) serial na 8
darjaa

Znam to też bardzo dobrze, jak to tak beznadziejnie się ładuje, wtedy to nie da się normalnie oglądać. :/

ocenił(a) serial na 7
Ramiro_29

juz wiemy , ze oboje to uknuli , bo pokazywali rozmowe z pedrem i maria w ostatnich odcinkach ;)

ocenił(a) serial na 8
Monalia

No tak, teraz to już się wyjaśniło jak to było i kto za tym stał, ale można się było tego domyślić, że to Pedro i Maria.

ocenił(a) serial na 7
Ramiro_29

Od razu wiedzialam ze Maria bankowo, ale ze pedro tez , to rowniez podejrzewalam :) racja nie trudno sie domyslic:)

ocenił(a) serial na 8
Monalia

Byli raczej przewidywalni, bo oni najbardziej chcieli się tam mścić i łatwo można się było tego domyślić. :)

ocenił(a) serial na 7
sandia23

Tak alechandro więcej zla wobec niej uczynił niż Jose luis a ona mu wszystko wybaczyla bez zastanowienia a jose luisa traktuje jakby mniewien co a on tylko ten jeden błąd popelnil przed tym slubem ale to nic takiego znowu w porównania co alechandro zrobil

ocenił(a) serial na 9
Monalia

dokładnie, ale co zrobisz? ani jeden ani drugi ani ona nie chcieli normalnie szczerze porozmawiać

ocenił(a) serial na 7
darjaa

no tak ;)

ocenił(a) serial na 8
Monalia

Tyle, że Montse Alejandra kocha, a JL nie :). Więc łatwiej jej było wybaczyć miłości swojego życia, niż osobie, do której już nic nie czuje. JL zataił przed nią, że jej mąż żyje, o którym myślała, że jest martwy od 7 lat i którego nadal kochała. Ja jej się nie dziwię, że teraz tak go traktuje, poza tym, może i wybaczyłaby mu to, gdyby dobrowolnie dał jej rozwód i jej tak nie nachodził. Ale i tak uważam, że na tyle rzeczy, które zrobił Alejandro, to za szybko mu wybaczyła :p.

ocenił(a) serial na 7
Hadley

dokladnie ;) ale nie dziwie sie jl ze ja nachodzil w koncu stracil ja i nie chcial straic tez coreczki ktora widac ze uwielbia

ocenił(a) serial na 8
Monalia

No tutaj akurat nie rozumiem Montserat czemu nie pozwala JL spotykać się z córką.

ocenił(a) serial na 9
Hadley

Codziennie mógł się spotykać z mała po 2 godz nie mógł jej tylko brać bo wniósł sprawę do sądu o wyłączną opiekę dlatego Monse się bała że ja porwie, gdy mu zaufała to właśnie to zrobił

ocenił(a) serial na 8
darjaa

Wydaję mi się, że na samym początku nie pozwalała mu jej widywać.

ocenił(a) serial na 9
Hadley

Nie prawda, przecie z Montse kiedy rozstawała się JL (rozmowa na schodach, kiedy to on niby pozwolił jej odejść bo knuł z marią) Montse powiedziała mu ze nigdy nie będzie mu przeszkadzała w spotkaniach z dzieckiem, to JL odwaliło później i straszył ja że jej odbierze dziecko, że udowodni iż jest ladacznicą itd.

ocenił(a) serial na 7
ewelina84

ale odrazu gdy dziecko sie urodzilo to problemy robili , nawet do szpitala nie mogl jechac tylko musial za nimi i tylko na sekunde dali mu dziecko potrzymac jak sie urodzilo i kazala mu wyjsc, a gdy mial 2 godz dziennie to za malo i dobrze zrobil ze porwal to dziecko ;)

ocenił(a) serial na 9
Monalia

Przecież w trakcie ciąży ją już gnębił...
2 godziny dziennie, to tylko serial, ale w normalnym życiu ojcowie (po rozwodzie) dostają np. weekend w miesiącu. Więc teoretycznie nie miał tak xle.
Na szczęście na dzień dzisiejszy JL odzyskał rozum.

ocenił(a) serial na 7
ewelina84

Ojciec ma prawo odwiedzac dziecko kiedy ze chce , a zabierac moze jak mu sad przyzna co weekend jak tylko chce, przynajmniej Wiem jak tu jest w polsce:) no chyba ze cos nabroi i sad uzna ze sie do dziecka nienadaje, to wtedy eventualnie ogranicza prawa.

Monalia

Swoim zachowaniem Montse nie zasłużyła sobie na żadną sympatię.

ocenił(a) serial na 7
Anais17

dokladnie glowna bohaterka tak sie nie zachowuje, jak dla mnie to jl i nadia byli glownymi bohaterami, mimo ze nie byli para.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones