PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663711}

Zawód: Amerykanin

The Americans
7,7 7 459
ocen
7,7 10 1 7459
8,0 3
oceny krytyków
Zawód: Amerykanin
powrót do forum serialu Zawód: Amerykanin

i jak to odkryją nasi bohaterowie to się zemszczą zostając podwójnymi agentami mszczącymi się na KGB za zdradę ich przyjaciół. Dodatkowo moga odkryć jakieś machloje radzieckiej propagandy, która już im nieźle od dzieciństwa wyprała mózgi. Generalnie skonczy się czyms zwyczajnym w świecie szpiegowskim [zostanie podwójnymi agentami] dodatkowo zyskując 100% sympatii widzów USA i 1000% niechęci ruskiej widowni :D . Będzie twist. No i na czasie :P

p.s. ten larrick i aktor co go gra mnie przerazają, a jak fajnie nasi sowieci sie go boją :P Jak pojawia się Larricj to jes taka muzyczka podobna z Dextera to socjopata.

ocenił(a) serial na 8
backu

[SPOILER ALERT!!!!!] Albo przeczytałeś gdzieś jakiś przeciek na zagranicznych forach, albo masz zadatki na Nostradamusa naszych czasów;] Trafiłeś w 90%;D

Jestem bardzo ciekawy 3 sezonu i coraz bardziej przekonuję się, że będzie on oparty na osi konfliktu moralnego Philipa i jego decyzji czy pozostać wiernym matuszce Rosji czy jednak przejść na stronę wujka Sama;) Potwierdziły się też moje przypuszczenia, że on zaczyna otwierać oczy, a jego żona jednak jak była wyprana, tak jest nadal.

Fajnie, że zamknęli wreszcie wątek Niny, pokątna cichodajka w imię większego dobra, dobre sobie. Jeśli ona zniknie na dobre to to potwierdza tylko moją hipotezę, że sezon trzeci będzie traktować w głównej mierze na "konwersji" Philipa. I fajnie.

ocenił(a) serial na 8
backu

[SPOILER ALERT!!!!!] Nie wspominając oczywiście o megainteresującym zakończeniu, którego chyba nikt się nie spodziewał. Wyjaśnienie kwestii zabójstwa rodzinki agentów KGB + motyw second generation illegals. Trzeba przyznać, że takiego twistu nie przewidział chyba nikt.

backu

Oznacz spoiler IDIOTO!!!!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones