PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132125}

Zorro

194
chce zobaczyć
Zorro
powrót do forum serialu Zorro

Od 10.04.2012 ten serial będzie nadawany w TV PULS. Wygląda na to, że emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 18.

ocenił(a) serial na 10
baku_1986

Dzięki za informację.:) Lektor jest super.:)

ocenił(a) serial na 9
arpeggio

Ja tam chyba wolałam tego lektora z Polsatu - ładniej tłumaczył niektóre sentencje. Nie zawsze dosłownie, ale z takim wydaje mi się głębszym sensem. Chociaż też nie zawsze.

ocenił(a) serial na 10
amiga_fw

Mnie też tłumaczenie średnio się podoba. Chodziło mi raczej o barwę głosu lektora. Gudowski to mój ulubiony. Niestety nie mam skali porównawczej bo to pierwszy raz gdy oglądam ten serial, podczas emisji w TV.:) Jednak na pewno mogło być o wiele gorzej. Zwłaszcza jeśli chodzi o wybór lektora.;)

ocenił(a) serial na 9
arpeggio

W Polsacie był Piotr Borowiec - głos też jak najbardziej w porządku. Ale i tak nie ma to jak wyraźne głosy samych aktorów;-) Między innymi dlatego pracuję nad napisami, korzystając z obu lektorów i z tłumaczenia tekstów źródłowych, żeby było nie tylko ładnie powiedziane, ale i zgodnie z zamysłem pierwotnych twórców serialu;-)

ocenił(a) serial na 7
amiga_fw

Tylko dwa sezony i to z pomieszanymi odcinkami...Wczoraj był ponownie pierwszy odcinek serialu.Ehh...

ocenił(a) serial na 9
mandaryn111

Taaak, a ja już myślałam, że tylko mnie się wydaje, że po drugim sezonie powinien być trzeci...;-) Może PULS chce, żebyśmy sobie lepiej utrwalili dwa pierwsze sezony?;-) Ja tam mogę pooglądać jeszcze raz, bo to lubię, ale wątpię, czy wszyscy będą zadowoleni... Może po wakacjach dadzą następne sezony? Kto ich tam wie...

ocenił(a) serial na 7
amiga_fw

Ja drugi raz nie będę oglądał,może po latach to tak:).I mam nadzieję,że się doczekam trzeciego sezonu,bo po raz pierwszy oglądałem ten serial,więc nigdy nie widziałem odcinków z nowym Alcadem.

ocenił(a) serial na 9
mandaryn111

Ten pierwszy alcalde jest lepszy. Moim zdaniem, oczywiście.

amiga_fw

zostawiam mój e-mail tritin68@gmail.com
Proszę napisz do mnie,bo posiadasz Zorro 1990-1993 z lektorem z Polsatu.
Chciałbym porozmawiać jak mógłbym uzyskać od Ciebie odcinki.
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones