PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132125}

Zorro

6,7 1 403
oceny
6,7 10 1 1403
Zorro
powrót do forum serialu Zorro

Po polsku!

ocenił(a) serial na 9

Witam wszystkich! Udało mi się zdobyć cały serial, ale tylko po angielsku, z którego jestem bardzo marna... Szukam wszędzie wersji z polskim lektorem lub polskimi napisami, ale nic z tego. Mogłyby być nawet angielskie napisy, to może bym sobie jakoś przetłumaczyła. Chodzi zwłaszcza o końcówkę 4 sezonu i o te odcinki, których kiedyś, kilka lat temu w wakacje nie puścili w Polsacie... Resztę może jakoś wyciągnę ze starych kaset VHS o ile jeszcze nadają się do użytku... Czy ktoś może mi pomóc? Jestem zdobędę teksty, to mam zamiar przygotować dopasowane polskie napisy do wszystkich odcinków i oczywiście się nimi podzielę :-)

ocenił(a) serial na 10
amiga_fw

Serial w chwili obecnej leci na Pulsie o godz. 18:00. Natomiast jeśli nie masz tego kanału, można go jeszcze znaleźć na chom..., gdzie jest dodawany właśnie z tej stacji.
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
amiga_fw

...ikuj

ocenił(a) serial na 9
arpeggio

Wiem, oglądam, ale obawiam się, że Puls wziął jak zwykle "zrzutkę" z Polsatu i tego co najciekawsze nie puści. Ale i tak zaczęłam robić te napisy - całkiem fajna sprawa być po drugiej stronie ekranu;-) Pracochłonne, ale wciągające - myślę, że dojdę do wprawy. No i miło będzie mieć satysfakcję, że może ktoś kiedyś skorzysta:-) Pozdrawiam.

amiga_fw

Posiadam całe 4 sezony z lektorem (kompletne).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones