PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132125}

Zorro

194
chce zobaczyć
Zorro
powrót do forum serialu Zorro

Dla osób poszukujących tego serialu ważną informacją jest fakt, że w tym roku wznowiono ten serial. Wydania DVD dostępne są na ebayu, widziałem już kilka egzemplarzy w Polsce!!

Upior_G

Nie wie ktoś jak obejrzeć ten serial by uniknąć kosztów? Nigdy nie oglądałam tej wersji, jednak w ramach powrotu do dzieciństwa oglądam właśnie wersję Disneya i natknęłam się na to cudo. Chciałabym posmakowac i tego kawałka tortu.
Znalazłam ten serial na chomiku, ale żeby obejrzeć 4 sezony musiałabym wydać majątek. Nie mogę natomiast znaleźć nigdzie indziej. Jakby ktoś mógł podpowiedzieć, gdzie go znaleść to zapraszam do pisania na prv. Albo może ktoś poda odcinki, które warto obejrzeć, bo są super, dużo się dzieje, napięcie itp;) Mnie nie przeszkadza, brak ciągłości.

użytkownik usunięty
casania

Większość odcinków jest luźno powiązana. Znacząca zmiana następuje pomiędzy 2 a 3 sezonem. Wszystkie epizody będące w kilku częściach są ciekawe. Co do reszty - nie umiem odpowiedzieć i doradzić. Jest wiele wspaniałych odcinków w tym serialu, a jedynie kilka gorszych. Aha i chyba Pani przesadziła nieco z tym majątkiem. Ile w dzisiejszych czasach znaczy 10 zł?;) A nawet mniej.;) Jeden sms powinien wystarczyć. Oczywiście o ile ograniczy Pani pobieranie do tego serialu. Niedługo pojęcia o "majątku" wśród ludzi jeszcze bardziej się zmieni.;) Coś tak czuje.;) A wtedy strona chomika wyda się błogosławieństwem...nie wiadomo czy jeszcze istniejącym, hehe.;)

użytkownik usunięty
casania

To tylko dodam jeszcze. Na Allegro można zakupić ten serial za 300 zł. Jak dla mnie to troszkę więcej niż 6zł na chomikuj, hehe.:P

Tak tylko że na chomiku te pliki nie są w mp4 tylko w słabej jakości avi. Chętnie bym nabyła całą kolekcję na DVD albo Blue Ray ale wizja ebaya mnie nie zachwyca. Koszt sprowadzenia jest masakrycznie wysoki i wyniesie drugie tyle albo więcej niż zakup samych płyt. Gdyby Media Markt je sprzedawał albo Empik ehh marzenia :(:(

użytkownik usunięty
Raditz

Nie rozumiem tego powiem szczerze. Przez wiele lat serial ten był dostępny jedynie na YouTube w milion razy gorszej jakości niż na chomiku, gdzie ledwo można było cokolwiek ujrzeć. Więc może tak naprawdę wcale nie pobrałaś/łeś tego pliku? A format avi jest najlepszym z możliwych, a już na pewno od mp4, więc nie wiem skąd to porównanie. Na dodatek format avi umożliwia odbiór w TV na DVD na co nie pozwala format mp4. Prócz tego lepsza jakość obrazu i dźwięku. Tak więc myślę, że żartujecie i nie piszecie poważnie te wszystkie pełne narzkania posty. A odnośnie ceny to już pisałem. Mnie też oczywiście marzy się obejrzenie serialu wyemitowanego przez, którąś ze stacji, ale: "Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma". A to co się ma wcale nie jest takie złe.;)
Pozdrawiam i życzę trzeźwego spojrzenia.:)

ocenił(a) serial na 10
Raditz

To prawda. Jakość jest dobra. Szkoda, że Raditz nic nie odpowiedział i nie uzasadnił.:)

ocenił(a) serial na 10
Raditz

Teraz serial leci na Pulsie i jakość obrazu jest gorsza niż tych plików

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones