Kuchenne rewolucje

2010 43 min.
6,4 6 153
oceny
6,4 10 1 6153
248
chce zobaczyć
powrót do forum programu Kuchenne rewolucje
  • VERTiCALE ocenił(a) ten program na: 2

W każdym odcinku po większych czy mniejszych problemach udaję się przeprowadzić rewolucje. (po rewolucji czasem właściciele się poddają). W większości programu Pani Magda rzuca, wydziera mordę i UWAGA HIT gotuje z kłakami na wierzchu! Dałem ocenę 4/10 ponieważ występują walory edukacyjne (gotowanie) w TVN to rzadkość (chodzi mi o edukowanie), trochę komediodramatu oraz to że pomagają polskim restauracją.

• lutek ocenił(a) ten program na: 5

VERTiCALE A ja sobie oglądam jak wygląda restauracja przed i po rewolucji.Z małżonką próbujemy zgadnąć jaka będzie nazwa.

• VERTiCALE "i UWAGA HIT gotuje z kłakami na wierzchu!"

no i co w związku z tym, przecież nie miesza głową bigosu czy coś przeoczyłem?

• 800dpi Znasz zasady BHP w kuchni? Włosy u kobiet pracujących w kuchni powinny być spięte w kucyk, wszelke obrączki i inne zegarki przed pracą powinny być wcześniej zdejmowane, itd...

• Solderowy133 ta serio? myślisz, że ktoś tego przestrzega na kuchni? Ciesz się, że nie widziałeś jak się robi żarcie w Azji bo ja miałem okazję i to co jest w Europie to jest niemalże sterylne w porównaniu do tego co wyprawia się krajach Azjatyckich aczkolwiek żarcie z ulicy jest często gęsto o wiele lepsze niż w tych wszystkich pseudo knajpach w Polsce

• 800dpi W niejednym barze mlecznym widziałam kucharki w czepkach, to samo się tyczy stołówek w szkołach.
    Moim zdaniem zakryte włosy w kuchni to podstawa i nie wierzę, że nikt tego nie przestrzega.

• Daroo_3 ocenił(a) ten program na: 1

800dpi Owszem, tego się bardzo przestrzega. Tak samo jak lakieru na paznokciach (nie można mieć).

• Daroo_3 ocenił(a) ten program na: 1

VERTiCALE Jeśli się nie zapłaci to rewolucja jest nieudana ;)