Najzabawniejsze momenty z udziałem Rossa z "Przyjaciół"

Wybiera Łukasz Muszyński.

komentarze 52

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Greg_Barga
Ross to zdecydowanie najlepiej zagrana postać , która wg mnie mocno wybija się ponad resztę. A do tego zawsze oglądając sobie Przyjaciół myśle o różnicy zdolności aktorskich naszych rodzimych gwiazd komedii a tych z za oceanu. To jest jakiś całkowicie inny poziom.
30
alicjadsd
@Greg_Barga bez przesady. W Polsce są świetni aktorzy. Problem bardziej polega na ty, ze nie maja czego grać, scenariusze są tragiczne.
von_schlecht
Mnie brakowało: "We were on the break !"
18
tolerancja91
@von_schlecht no oczywiście, najlepsza scena :D aczkolwiek skórzane spodnie były epickie
8
von_schlecht
@tolerancja91 Tak, ale bardziej od samych spodni podobała mi się reakcja Ross'a jak przyjaciele go pociesza: "Nie, nie zrobiłeś z siebie głupka" a Ross "Spójrzcie na mnie !" xD
1
gdaas88
Brakowało mi sceny z Brucem Willisem m.in. gdzie Ross schowany pod łóżkiem patrzył jak Bruce gadał do lustra.
14
pattielicious
@gdaas88 najzabawniejsze było to jak Ross „złożył się”, aby pod to łóżko wejść
8
streetbrother
Zdecydowanie najlepszą postacią serialu był Chandler, a kwestia tego kto najlepiej wykazał się aktorsko jest ciężka do oceny, trzeba by wiedzieć kto z aktorów na ile korzystał ze scenariusza, a kto dał coś od siebie. Jeden z niewielu seriali gdzie z tyloma bohaterami, nikt nie zagrał słabo
18
tolerancja91
@streetbrother jestem w trakcie czytania książki o przyjaciołach i wiele wskazuje na to, że aktorzy mocno ingerowali w prace nad scenariuszem... tak naprawdę każdy z nich w jakiś sposób pracował nad swoją postacią... nie wiem, czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, ale 1. sezon różni się bardzo poziomem na tle kolejnych, bo jeszcze się nie znali i to były często próby, a potem wszystko zaczęło być naturalne :D
Uluqiora
@bairiki https://www.google.com/imgres? imgurl=https%3A%2F%2Fi.gr-asse ts.com%2Fimages%2FS%2Fcompress ed.photo.goodreads.com%2Fbooks %2F1523738608i%2F39703569._UY6 30_SR1200%2C630_.jpg&imgrefurl =https%3A%2F%2Fwww.goodreads.c om%2Fbook%2Fshow%2F39703569-i- ll-be-there-for-you&docid=AYWj CfPRB6tX9M&tbnid=dDPydFcf63g7I M%3A&vet=10ahUKEwjTquPHs6jmAhX F5KYKHbK4BCUQMwhBKAIwAg..i&w=1 200&h=630&client=firefox-b-d&b ih=606&biw=1280&q=the%20one%20 about%20friends&ved=0ahUKEwjTq uPHs6jmAhXF5KYKHbK4BCUQMwhBKAI wAg&iact=mrc&uact=8
tolerancja91
@bairiki taka książka Przyjaciele :D jak powstał serial :D Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie K. Miller... widziałam niedawno w księgarni świat książki za 20 zł
1
kundzia44
Ja również uważam, że Ross jest najlepiej zagrany i najzabawniejszy (nawet od Chandlera) nie mówiąc już o tym, że wszystkie sceny, na których płakałam ze śmiechu są z udziałem paleontologa ;) Moja ulubiona to kiedy zamknęli Emmę w mieszkaniu razem z Rachel i się z niej naśmiewa ;)
10
brightside
Świetny ranking, ale powinien być zdecydowanie wydłużony o "Pivot!", scene gry na dudach i pomyłkę Rossa na ślubie :)
9
Don_Pio
Ten, w którym Ross pocałował swoją kuzynkę - ta niezręczna cisza i jego narracja. Piękne.
8
4
telcontar_2929
Patrzę na tytuł, potem na imię prowadzącego. Zero zaskoczenia. Ale będzie oglądane.
4
song_of_happiness
Jak dla mnie brakuje sceny w której Ross dowiedział sie o związku Monici i Chandlera "get out off my sister" i zdecydowanie rozmowy starszego Brata Rossa z przyszłym szwagrem Chandelerem. Najlpesza postać to wg mnie Chandler, za wprowadzenie wiekszej ilosci humoru sytuacyjnego do serialu .
2
boromeusz
to nie są wesołe momenty - wręcz przeciwnie, mało kto by chciał aby go spotkały takie rzeczy :-)
2
koovi
Widzę, że pomysły na 7 wspaniałych się kończą, skoro powstaje coś takiego jak Najzabawnoeksze sceny z udziałrm Rossa.
5
piotrszmidt16
To ja poprosze o ranking z Chandlerem :) Ross i wlasnie Chandler to moje ulubione postacie z Przyjaciol. Ps scena w ich kawiarni, gdy Chandler pali, a pozniej wszyscy wytykaja sobie 'slabosci'(dzieki niemu), a Bing wychodzi luzackim krokiem powinna byc w rankingu :)
1
estwoj85
Zdecydowanie scena w solarium! Płacz ze śmiechu gwarantowany! ;)
1
pajt
"Why didn't Ross as the largest Friend not simply eat all the other Friends?"
1
michal.2907
Jak się oburza o picie mleka z piersi. To moja ulubiona scena. Najlepsza postać i najlepsze aktorstwo.
1
maras86_2
Większość to niestety slapstickowe sceny z późniejszych sezonów gdy z Rossa zrobili debila. Zdecydowanie lepsze były motywy: picie mleka z piersi, wszystkie sceny z ojcem Rachell, rodzinne wideo z młodym Rossem oraz chyba nikt nie wspomniał o Ross&Rass co zdecydowanie najlepiej podsumowywało tę postać oraz umiejętności aktorskie Schwimmera.
Dravic
Dajcie newsa o "PÓŁ WIEKU POEZJI PÓŹNIEJ | ALZUR'S LEGACY - WITCHER FAN FILM" i wypromujcie coś dobrego.
Gordon Geko
My sandwich! - ewidentnie nawiązanie do Ojca Chrzestnego 2 jak Michael krzyczy do Pentangeliego w jego domu.
mzak_80
Numer jeden trafiony bez pudła. Płaczę ze śmiechu
emil_866
Jest scena z opalaniem... dziekuję, nie mam więcej pytań :)
Dravic
Dajcie newsa o "PÓŁ WIEKU POEZJI PÓŹNIEJ | ALZUR'S LEGACY - WITCHER FAN FILM" i wypromujcie coś dobrego.
1
Goldensquat
Każdy powinien mieć swoich "Przyjaciół" <3
kondec91
Ten motyw jak próbował flirtować z dostawczynią pizzy (?). A najciekawszą postacią była Phoebe.
3
gdaas88
@kondec91 Ross do sprzedawczyni: " Jeśli ci jakoś to pomoże to lubię ośmioletnich chłopców" :D
4
2
1
bukkakewarrior
A już za tydzień: Najzabawniejsze momenty w Ludzkiej Stonodze.
1
m_gaw
ale śmieszne sceny, pękam ze śmiechu. A jak wystraszył dziewczyny na początku toż to majstersztyk. Zrobił to jak w rasowym horrorze, a one o tej chwili zaczęły się jąkać, nawet jako aktorki - bo był tak straszny i przekonujący.
pawelgola_fw
Schwimmer faktycznie najlepszy, tuż po nim Aniston. W sumie to bardzo się zdziwiłem, że nie zrobił kariery, ale widać nie tyle jest bardzo zdolny co rola była pod niego.
SandorClegane
@pawelgola_fw dokładnie - ta rola była pod niego pisana. Gdzieś czytałem, że reżyser miał od razu na myśli jego.
Kalimdor
Dla mnie Ross to najgorsza postać z całej szóstki :/ Najbardziej egoistyczny i żenujący.
6
isild87
@Kalimdor - No bez przesady, najbardziej egoistyczną była Rachel (musiała byc cały czas w centrum uwagi no i oczekiwała że kazdy facet musi się w niej "na zabój" zakochac)
8
tolerancja91
@isild87 rachel była egoistką? może na początku, ale bardzo się zmieniła z czasem, tak samo Joey, czy
1
tolerancja91
@isild87 czy Chandler... wszyscy się zmienili, ja każdego kocham, a nawet jak mają wady, to potrafię je wytłumaczyć... i tak, Ross był egoistą i nie potrafił Rachel opuścić... nie chciał z nią być, a jednocześnie robił wszystko, żeby nie ułożyła sobie życia z kimś innym
4
Oswaldd
@Kalimdor też mi strasznie działał na nerwy, taki zniewieściały wrażliwiec mający problemy z pewnością siebie
1
alek_m92
@tolerancja91 właśnie, że Rachel mu utrudniała. Zerwał dla niej z Julie, później chciała zepsuć i w sumie popsuła mu małżeństwo z Emily. Jakby się nie pojawiła to może powiedziałby właściwe imię :D wziął do siebie ciężarną Rachel i przez to związek z Moną padł, a Rachel po urodzeniu daje numer kolesiowi z baru. Albo ogolenie głowy Bonnie. Ona to była fajna :D ale Rachel zazdrosna. Ross np. cieszył się jak była z Joshuą. Poszedł z nieznajomą na randkę. To, że się z nią ożenił (na chwilę!) to inna sprawa. Ale ważne, że chciał pomóc Rachel :)

zwiastuny