Musimy porozmawiać o "Kevinie samym w domu"

Głosować na Nagrody Filmwebu możecie TUTAJ.

Więcej informacji na temat konkursu Powiększenie znajdziecie TUTAJ.

komentarze 15

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
mariuszvenom
Culkin mógłby zagrać teraz jednego z włamywaczy.
10
1
kryst007
Był już przecież reboot "Kevina samego w domu" i to całkiem nie dawno. Mianowicie bożonarodzeniowe nagranie Kevina Spacey'ego gotującego w kuchni.
12
Jarosaki
Się Disnay rozpędził z tym odgrzewaniem kotletów. Naprawdę rozumiem robienie tego samego na nowo gdy stara wersja jest na dzisiejsze standardy kiepska ale filmy o Kevinie są bezbłędne. Tak samo Król Lew. Nic odkrywczego, że wytwórnie filmowe chcą zarobić ale nie powinni tego robić w taki sposób. Nostalgronek się nażarli jak w South Parku.
2
buterfly
@Jarosaki Cóż akurat nie jestem wielkim fanem oryginału, wiec może dlatego chętnie zobaczę reboot :)
Bartoosh21
Patrząc na to że ciągle dostajemy odgrzewane kotlety sprzed 20-25 lat to zastanawia mnie.. co będziemy odgrzewać za kolejne 20-25 lat?
piopio
Oczywiści, że nowa wersja jest zupełnie niepotrzebna Jest tyle fajnych i ciekawych tematów ale oczywiście Disneyjude nic dalej, poza własny nos nie dostrzega a nawet nie chce Z drugiej strony po co maja się wysilać tzw mało wymagająca tłuszcza i tak ochoczo pobiegnie z "kukurudzą w ręku". Żal talentu takiego ja Tom Hardy na takie "byle co" jak Venom No cóż "kukurudzy się narobi" i pójdzie Ani 90210 ani 4573556 ani 223444456762 nie oglądałem i oglądać nie potrzebuje Miejmy nadzieję, że kiedyś ... choć może właśnie teraz w tym konkursie objawi się wielki talent. Trzymam kciuki. Tak jakoś mnie dziś naszło. Oczywiście to moje subiektywne odczucia. ;)
1
ameliapond
Remake Kevina ma prawo się wydarzyć, jeśli zostaną spełnione 2 warunki: 1) Catherine O'Hara będzie przez cały film odgrywała swoją rolę z Schitt's Creek (jeśli nie widzieliście tego serialu, to koniecznie go obejrzyjcie, bo to co ta kobieta tam wyprawia, to przechodzi ludzkie pojęcie. Musi dostać Emmy w tym roku, nie ma bata), 2) Greg Sestero zagra albo napisze scenariusz (dla niewtajemniczonych: mając 12 lat, nasz Mark z The Room napisał scenariusz kontynuacji, wysłał do Johna Hughesa, a ten nawet odpisał mu w liście).
baldman83pl
Po co nowa wersja "Kevina samego w domu" tego nie wiem. Nowy "Venom" spod ręki Golluma... Tomek kontra Woody... ciekawie to się zapowiada. Tylko dawać R-kę :) Pozdrawiam prowadzącą ;)
atari799927176virgin
O kasiore chodzi jak zawsze tylko i o nic wiecej!
RevolverOcelotFilmweb
@atari799927176virgin No niesamowite, wytwórnia filmowa chce zarabiać, kto to widział. Może jeszcze pracownikom chcą pieniądze wypłacać, co za ludzie...
5
jiuhuho_gygi
Świetny film! W końcu dostałem go online w centrali. Uznałem, że niektórzy z was też chcieliby to obejrzeć! ;) Oto strona, na której ją oglądałem: MAXBOOX93. blogspot. com: (Skopiuj i wklej link do paska adresu przeglądarki). Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się! Kciuki w górę, jeśli Ci się udało.
dziuzeppe
Ja to bym wolał porozmawiać o Włochach z Włoch ;)

zwiastuny

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię