Klip "Kraina lodu" w różnych językach Kraina lodu(2013): Klip "Kraina lodu" w różnych językach
Kiedy posiadająca moc kontroli nad śniegiem i lodem Elsa sprowadza srogą zimę na swoje królestwo, Anna wyrusza w podróż, aby odszukać siostrę oraz zakończyć pogodowe anomalie.

komentarze 22

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Lubiefilmy1disney
Kinderka567 posłuchaj to napewno jest inaczej bo to tak słychać i ogólnie to może po Rosyjsku to co znaczy a tak to mi się wszystkie wersje podobają
Niepokonana
We wszystkich językach bardzo ładnie, ale to sprawka muzyki. I tak wg mnie oryginalna wersja Idiny najlepsza i nic jej nie przebije. Poza tym bardzo ładne są jeszcze niemicka i hiszpańska. Ja słucham jeszcze rosyjskiej. Jak dla mnie bardzo słusznie nominowali ją do oscara. For the first time in forever raczej się nie nadaje. Let it go ma większe emocje, poza tym cudowną melodię i tekst. I mam nadzieję, że wygra. Trzymam kciuki. ;) Kiedyś już tego nieraz słuchałam, ale jak się tak wsłuchać to przyznam, że serbska jest jeszcze bardzo ładna. Japońska ładna, ale tak... słodka. Też zależy od fragmentu jaki dają danemu językowi. Naszemu mogli dać inny, ale nasz też jest super. @Kasia2001, na yt będzie i to nie tylko w 25. Jest chyba nawet w 38.
Kasia2001
Po Japońsku śmiesznie ale po hiszpańsku też przepięknie w ogóle wszystkie pięknie brzmią trzeba tylko się wsłuchać i....... MUSZĘ ŚCIĄGNĄĆ TEN FILM ZNA KTOŚ STRONKĘ.... PLISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Davus
Fajne. :) Cały świat śpiewa jednym głosem. :)
Menesiak
Po Hiszpańsku,Polsku,Japońsku ładnie(no i może Oryginał) reszta średnio
SweetDisposition
Moim zdaniem i tak po polsku najpiękniej ;''))
annaandkristoff
Ja uważam, że we wszystkich językach jest przepięknie, prócz Rosyjskiej wersji...
slyhint
Angielska, Polska i Hiszpańska najlepsze
Kinderka567
Nie patrząc na Polską i Angielską, to Niemiecka oraz Hiszpańska są bardzo ładne. Dla Rosji dali dziwny kawałek, śpiewa tam "Nie ma Rosji"? O_o
Sqrchybyk
Nie, oryginalna wersja lepsza od naszej, jak zresztą w przypadku 90% piosenek... Ale z kolei "For the first time in forever" wolę w wersji naszej niż oryginalnej - swoją drogą to tę piosenkę bym raczej nominował do Oscara. W obu przypadkach wynika to chyba przede wszystkim z różnic wokalu - nasza Anna lepsza niż oryginalna, a oryginalna Elsa lepsza niż nasza ;) Chociaż jeśli chodzi o "Let it go", to i tekst waży na mojej ocenie.
jakeziom
Jak dla mnie polska wersja najlepsza ;)

programy Filmwebu

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię