Relacja wideo
Na planie zdjęciowym "The Big Leap"

Ekipa Filmwebu odwiedziła plan zdjęciowy polsko-szwedzkiej krótkometrażówki "The Big Leap".  Główne role grają w niej Gustaf Skarsgard (syn Stellana i brat Alexandra), Tilly Scott Pedersen oraz Arkadiusz Jakubik. Za reżyserię zrealizowanego w całości na greenboksie filmu (podobnie nakręcono m.in. "Sin City" i "300") odpowiada Kristoffer Rus

Jest ich troje - kobieta i dwóch mężczyzn. Pewnego dnia spotykają się na dachu drapacza chmur. Wszyscy mają ten sam zamiar - chcą popełnić samobójstwo. Powód? Bezsilność wobec kryzysu finansowego, który zbiera coraz większe żniwo. W tych okolicznościach między bohaterami rodzi się poważny konflikt. Okazuje się, że każdy z nich ma inne poglądy na temat życia po śmierci: Sarah jest wierząca, John jest ateistą, a Ben niezdecydowanym agnostykiem. Jedynym sposobem na to, by się dowiedzieć kto ma rację, będzie Wielki Skok.

Producentem filmu jest Prasa i Film ("Wszystko co kocham"), koproducentami East of West Cinema AB (Szwecja; "Podróż Niny"), TVP S.A., ATM FX, WFDiF ("Róża"). Film współfinansowany jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej i Szwedzki Instytut Filmowy. Sprzedażą filmu zajmuje się New Europe Film Sales. Za PR odpowiada Wajda Studio. Producentem wiodącym filmu jest Renata Czarnkowska - Listoś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones