Teaser Nr 1 Boże Ciało(2019): Teaser nr 1
Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia 20-letniego Daniela, który w trakcie pobytu w poprawczaku przechodzi duchową przemianę i skrycie marzy, żeby zostać księdzem. Po kilku latach

komentarze 25

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
onkin33
Nie wiem jak film, ale prawda jest taka, ze teaser totalnie wymiata
11
1
Dravic
@BUNCH fakt, teraz to widzę, przepraszam że mi się podobało, nie mogłem się powstrzymać ale już widzę mój błąd.
1
justek999
Ło jezu, kolejny film o klerze.. naprawdę ekscytujące.. Widocznie Komasa liczy na rozgłos w stylu filmu Smarzowskiego :D
5
adameczek1314
@justek999 akurat Komasa nie idzie po fejmie Kleru. Proszę poczytać o tym filmie: kiedy zaczęto go kręcić lub o historii która wydarzyła się naprawdę i była inspiracją dla Komasy. A potem nie siać nieuzasadnionego hejtu ;)
3
talka12
@adameczek1314 przeszukałam internety wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu nakierowania na poszlakę o jakiej prawdziwej historii mówi ten film i nie mogę znaleźć, wszędzie to samo - że film jest inspirowany prawdziwą historią, ale brak szczegółów. Ma Pan może jakieś informacje gdzie wydarzyła się ta historia?
1
noorey
Co to za remake "Białej sukienki"?
2
prewitt
Pomysł ciekawy, teaser przyciąga uwagę. Jeżeli nie uderza w tani antyklerykalizm to może być dobrze.
3
dubeltowa
NO W TYM ROKU TO JESZCZE NIGDZIE NIE WIDZIALEM ZIENTKA RYCEMBEL I KONIECZNEJ XD brawo rezyseria obsady!!!
Miko2137
Jan Komasa zaczął z przytupem "Salą samobójców", potem widowiskowe "Miasto 44"... jestem ciekawa tego projektu, bo w warstwie dramatycznej wydaje się dużo ciekawszy od poprzednich fajerwerków.
Dravic
@Miko2137 widziałem oba te filmy i my chyba inne produkcje oglądaliśmy. Sala Samobójców była żenująca i pretensjonalna, a Miasto 44... Dość wspomnieć o zaginaniu toru lotu pocisków siłą woli i dubstepowi naziści.
2
Miko2137
@Dravic Oglądaliśmy to samo - mnie też "Sala" nie porwała, ale przyznaj, że jak na debiut reżyserski, to jest całkiem spektakularny film. "Miasto 44" to jedna z najdroższych polskich produkcji - niepodważalnie widowiskowa, nawet jeśli artystycznie gdzies to nie zagralo.
1
Sqrchybyk
@Miko2137 Zgadzam się. Jego dotychczasowe filmy nie są może wielkie, ale zaimponować potrafią.
Miko2137
@Sqrchybyk Tak, dlatego jestem ciekawa jak sobie da radę, kiedy fajerwerki nie przykryją fabularnych luk - teaser jest zachęcający!
Dravic
Szkoda, że nawet nie raczyliście wspomnieć o jednym z najchętniej oglądanych filmów niezależnych w Polsce o tematyce kościelnej, kiedy był na to czas i pora. Ale za to dostaliśmy parę tygodni temu ranking top10 produkcji "LGBT" na Netflix, a dzisiaj dla odmiany zwiastun jakiejś ciepłej historii o młodym gniewnym księdzu. Zdecydujcie się w końcu, do której bramki strzelacie, albo jeszcze lepiej: bądźcie w końcu BEZSTRONNI, do cholery. Bo na razie zmieniacie strony jak panna lekkich obyczajów w zależności od tego kto zapłaci więcej.
1
torne
@Dravic "ciepłej historii o młodym gniewnym księdzu" hahahaha, dobre. szkoda, że przed napisaniem komentarza nie przeczytałeś opis filmu
2
Dravic
@torne i co jeszcze, może streszczenie filmu mam przeczytać przed seansem żeby sobie seans zupełnie zepsuć? Zakładam po obejrzeniu zwiastunu, że jeśli historia ta nie ma szczęśliwego zakończenia, to przynajmniej posiada pozytywny i/lub pełen nadziei przekaz. Zatem historię tę traktuję jako ciepłą. A czy taka będzie - niech mnie zaskoczy seans.
Dravic
@torne dodam że na pewno nie wygląda to na krytykę posługi kapłańskiej więc nawet jeśli film stricte nie jest "ciepły", sens mojej oryginalnej wypowiedzi jest zachowany.
____OSCAR____
@Dravic Człowieku, Filmweb po prostu zamieścił zwiastun.
7
Dravic
@____OSCAR____ Filmweb po prostu od dekady nie zdążył dodać edycji komentarzy a żąda coraz więcej forsy od wizytujących (lub wyłączenia adblocka).
2
tocomnieinteresuje
@Dravic Ja po zwiastunie myślę, że to coś z serii X men Geneza i chętnie obejrzę.
Nick_filmweb
Hejt jest jak najbardziej uzadadniony ponieważ teaser jest sklejony z samych klisz i zapowiada prostackie filmidło. Jak zobaczyłem dwie sylwetki - damską i męską i ta męska dociska damską do ściany... To naprawdę... Panie Komasa, jesteś człowieku po prostu żałosny.
1
IvanFuture
@Nick_filmweb @ "...i tam ęska dociska damską do ściany... To naprawdę..." XD jaki kolo. Mam nadzieję że to trolling bo strzępki mojej wiary w ludzi chciałbym zachować.

programy Filmwebu

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię