Zwiastun Nr 2 (polski) Na skraju jutra(2014): zwiastun nr 2 (polski)
Rasa obcych przypuściła bezlitosny atak na Ziemię i rozpanoszyła się niczym pszczeli rój, niszcząc doszczętnie całe miasta. Tylko żołnierz, który został zamknięty w pętli czasu, może ją unicestwić.

komentarze 26

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
szedaw
Polecam na niedzielne popołudnie :)
petret
@renholder1987 Ja w kinie film widziałem niestety tylko raz, mimo to mam wrażenie, że widziałem go setki razy ;) Może trochę dzień swistaka okraszony efektownym sf, ale film mnie urzekł... Szkoda, że na małym ekranie to już nie to.
renholder1987
@Niezły film.Ciekawa fabuła. Polecam książke "All you need is kill" Hiroshi Sakurazaka.Szkoda ze film mocno odbiega od oryginału ale niestety hollywood i szeroko pojęty rozmach i efekty.... Co nie zmienia faktu ze byłem w kinie przed premierą i od tamtego czasu film widziałem setki razy :)
Kamillo_o
Inni reżyserzy obu filmów ale jak dla mnie bardzo przypomina "Niepamięć" w której grał właśnie Tom Cruise. Widzę tu nawiązanie do ww filmu. Dlatego z chęcią obejrzę.
Miroslaus
Właśnie wróciłem z kina. Film wart obejrzenia. Okazuje się, że Tom Cruise to całkiem niezły aktor. Film trzyma w napięciu. Fajna rozrywka na lato.
Munio1201
Właśnie wróciłem z kina - daję mu mocną 9 ! byłem w kinie z żoną, która generalnie nie lubi sf a oceniła go pozytywnie- powiedziała, że już dawno nie widziała tak dobrego filmu! warto wybrać się do kina - ja nie żałowałem, miło spędziłem wieczór.
guidgen_bujaj_sie_pajacu
Obejrzałem, film jest bardzo dobry. Trzyma w napięciu, nie ma dziur, ma happy end, ogólnie co najmniej 9/10. Wszystkim polecam obejrzeć a później komentować.
DonSenshi
No a teraz najzabawniejsze, film powstaje na podstawie mangii czyli tego "Chińskiego gówna" i wiecie co ? Manga miała lepszą fabułe -_-
Shadow 1993 A.D
przed godzilla z obaczylem ten zwiastun w kinie i mnie zaciekawil ten film
tisiek
Uwielbiam takie filmy, lubię Toma, a wszystkim hejterom mówię walcie się na ryj!!!
grzes1962
@GhostFace mnie sie podobal Oblivion calkiem udana produkcja
GhostFace
Cruise ma niestety nie za ciekawą passę, to może być jeszcze gorsze niż "Oblivion".
sosikcompany
No troche bardziej mnie przekonał ten zwiastun do tego filmu niż poprzedni.
Sayuki78
Matko, jaki ten Cruise jest pomarszczony :\ Na film jednak czekam z niecierpliwością.
Fruktek
Zwiastun trochę za wiele zdradza, ale film zapowiada się ciekawie. Po Oblivionie po raz pierwszy od dawna chętnie obejrzę kolejny film Cruise'a.
AWSOM50
Emily przycmi w tym filmie Toma, ona jest naprawde niesamowita
Aurora_R
no i Emily Blunt z tym jej uroczym akcentem :)
kinoman4
widzę ze zaczerpnęli trochę z filmu "kod nieśmiertelności" ;p
SnakePissken
Może i będzie to dzień świstaka 2 ale po trailerach i ostatniej roli Toma Cruise-a w Oblivion-ie wnioskuje że może to być cuś ciekawego .

programy Filmwebu