Tom Cruise ponownie znajdzie się na skraju jutra

First Showing / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tom+Cruise+ponownie+znajdzie+si%C4%99+na+skraju+jutra-112668
Tom Cruise postanowił stać się żywym symbolem obecnie obowiązującej polityki Hollywoodu i w najbliższym czasie skoncentruje swoje wysiłki głównie na kontynuacjach. Tak w każdym razie wynika z wywiadów, których udziela w ramach kampanii promującej "Mission: Impossible - Rogue Nation".Najpierw dziennikarzom MTV ujawnił, że bardzo chce, aby powstało widowisko SF "Edge of Tomorrow 2". Chodzi oczywiście o sequel "Na skraju jutra". Obraz w amerykańskich kinach nie zrobił furory, ale został dobrze przyjęte przez fanów SF i nieźle poradziło sobie na polu dystrybucji DVD/VOD. Cruise twierdzi, że ma pomysł na kontynuację, którym podzielił się już z Christopherem McQuarrie'em i Dougiem Limanem. Chciałby również, aby w sequelu pojawiła się Emily Blunt. Ta ponoć jest chętna, ale poprosiła Cruise'a, żeby dał jej rok wolnego.

Potem w "The Daily Show with Jon Stewart" ogłosił, że "Mission: Impossible 6" jest już w fazie preprodukcji. Zdjęcia do widowiska miałby się rozpocząć latem przyszłego roku. To zaś oznaczałoby, że premiery moglibyśmy się spodziewać w 2017 roku.

Należy też pamiętać, że Tom Cruise wciąż ma w planach "Top Gun 2". Nie chce też odpuścić myśli o realizacji kontynuacji "Jacka Reachera".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones