"Na skraju jutra" już na Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Na+skraju+jutra%22+ju%C5%BC+na+Blu-ray+3D%E2%84%A2%2C+Blu-ray%E2%84%A2+i+DVD-107738
Trzykrotnie nominowany do Oscara® Tom Cruise oraz zdobywczyni Złotego Globu® Emily Blunt spotkali się na planie widowiskowej superprodukcji "Na skraju jutra", która przebojem zdobyła serca widzów i krytyków na całym świecie. Zapierający dech w piersiach obraz zadebiutuje na Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD w ofercie Galapagos Films już 10 października!Akcja filmu "Na skraju jutra" rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w czasach kiedy Ziemia zostaje zaatakowana przez kosmitów - Mimików. Mimo powszechnej mobilizacji, walka z obcymi wydaje się być skazana na przegraną. Wśród walczących jest podpułkownik William Cage (Tom Cruise), który trafia w sam środek pierwszej swojej bitwy i…. momentalnie ginie. Jednak nie umiera. W niewyjaśnionych okolicznościach Cage trafia w środek pętli czasowej i musi stanąć do walki w brutalnej bitwie po raz kolejny. I kolejny. I kolejny. Uwięziony w pułapce, której nie rozumie, musi walczyć i umierać bez końca.  Jednak z każdą kolejną bitwą Cage staje się coraz lepszym żołnierzem i wojownikiem. Lepiej zaczyna też rozumieć wyjątkowych przeciwników z jakimi przyszło mu się zmierzyć. Wspólnie z bojowniczką sił specjalnych Ritą Vrataski (Emily Blunt) podpułkownik staje do nierównej walki z kosmitami, a każda kolejna bitwa i… śmierć, przybliżają go do zwycięstwa.WYDANIE BLU-RAY 3D™, BLU-RAY™:

•    BURZA NA PLAŻY: Wyjrzyj z okopów, by zobaczyć kulisy powstawania efektów specjalnych do głównego starcia w filmie.
•    BROŃ Z PRZYSZŁOŚCI: Zobacz jak Tom Cruise i Emily Blunt  próbują stać się niezwyciężonymi żołnierzami  przez podjęcie walki w pancerzu bojowym.
•    NA SKRAJU Z DOUGIEM LIMANEM: Podążaj za pasją reżysera, który zderza się z presję stworzenia futurystycznego filmu wojennego, wyglądającego realistycznie.
•    Sceny niewykorzystane.

    
WYDANIE DVD:
•    BROŃ Z PRZYSZŁOŚCI: Zobacz jak Tom Cruise i Emily Blunt  próbują stać się niezwyciężonymi żołnierzami  przez podjęcie walki w pancerzu bojowym.

•    OBCY NIE Z TEGO ŚWIATA: Przezroczysta skóra, paląca krew i samoregenerujące się ciała obcych, czynią z nich istoty niemal niemożliwe do zabicia, i jedne z najniebezpieczniejszych stworzeń, pokazywanych dotychczas na ekranie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones