Wulgaryzmy na planie "Na skraju jutra". Jak Tom Cruise nazwał Emily Blunt?

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Wulgaryzmy+na+planie+%22Na+skraju+jutra%22.+Jak+Tom+Cruise+nazwa%C5%82+Emily+Blunt-148808
Wulgaryzmy na planie "Na skraju jutra". Jak Tom Cruise nazwał Emily Blunt?
źródło: Getty Images
autor: D Dipasupil
Tom Cruise słynie z ogromnego zaangażowania w produkcje, nad którymi pracuje i wymaga podobnej postawy od kolegów z planu. Dwa lata temu brytyjskie tabloidy rozpisywały się o wybuchu złości gwiazdora na planie najnowszej odsłony "Mission: Impossible" – powodem było niedochowanie procedur bezpieczeństwa podczas pandemii COVID-19 przez członków ekipy. Interesującą historią podzieliła się ostatnio Emily Blunt. Aktorka gościła niedawno w podcaście Smartless, w którym opowiedziała o radzie, jaką dostała od niego podczas pracy nad widowiskiem sci-fi "Na skraju jutra".

Emily Blunt o współpracy z Tomem Cruise'em przy filmie "Na skraju jutra"


Emily Blunt współpracowała z Tomem Cruise'em przy widowisku sci-fi "Na skraju jutra". Aktorka powiedziała, że konieczność noszenia na planie zbroi, która ważyła ponad 40 kilogramów, doprowadziła ją do łez. Musieliśmy nosić te ogromne zbroje – powiedziała Ważyły ponad 40 kilogramów. Były takie ciężkie. Kiedy pierwszy raz założyłam swoją, zaczęłam płakać (...). Powiedziałam: "Tom, nie wiem, czy dam radę nakręcić tę scenę" i po prostu się rozpłakałam. Dodałam, że nie wiem, czy będę w stanie nakręcić film. A on po prostu gapił się na mnie przez dłuższą chwilę, nie wiedząc, co zrobić, a potem powiedział: "No weź, przestań być taką c*pą".

Okazuje się, że "rada", jaką dał jej Cruise, odniosła efekt. Roześmiałam się i jakoś daliśmy radę, ale to był intensywny trening – podsumowała Blunt.

O czym opowiada "Na skraju jutra"?


Obca rasa w bezlitosny sposób zaatakowała Ziemię, zamieniając w proch całe miasta i zabijając miliony. Aby uratować ludzkość przed zagładą, armie całego świata postanawiają się zjednoczyć i stanąć do decydującej bitwy. Wśród wojowników, którzy muszą zmierzyć się z najeźdźcami, jest podpułkownik Bill Cage (Tom Cruise). Mężczyzna ginie podczas swojej pierwszej walki, zabijając wcześniej jednego z obcych. Niespodziewanie Cage budzi się do życia. Uwięziony w pętli czasu musi dzień w dzień przeżywać swoją śmierć na nowo. Za każdym razem jest jednak silniejszy i sprytniejszy. W zmaganiach towarzyszy mu nieustraszona bojowniczka Rita Vrataski (Emily Blunt).

Zobaczcie zwiastun: Zachęcamy też do wysłuchania odcinka podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o "Top Gun: Maverick", czyli najnowszym filmie Toma Cruise'a: 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones