PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608594}
8,0 15 356
ocen
8,0 10 1 15356
Call of Duty: Modern Warfare 2
powrót do forum gry Call of Duty: Modern Warfare 2

Najlepsza Częśc

ocenił(a) grę na 10

Fabuła dobra trzyma się kupy jednakze multiplayer jest najlepszy. Zaawansowany, kapitalny multi. Fanów gry Cod Mw2 proszę o nicki.

ocenił(a) grę na 3
Eminem97

Single player, jest świetny, ale multi to se Hoho na BC2 zostaw człowieku -.-

ocenił(a) grę na 10
supermaniak

Bc2 oc o ci chodzi? xD

ocenił(a) grę na 7
Eminem97

No to chyba nie grałeś w CoD 4. Fabuła to jakaś kaszana chyba że lubisz bezsensowne rozpierduchy z równie bezsensownymi zwrotami akcji. Pozdro

ocenił(a) grę na 8
pionas666

Toś mnie teraz rozbawił... CoD 4 to kaszana? Pff....

ocenił(a) grę na 7
bartek_tdk

Chodzi mi o fabułę w MW 2 że jest kaszaną. CoD to niedościgniony wzór jak NALEŻY robić gry.

ocenił(a) grę na 10
pionas666

Cod 4 byl denny, nie mial zadnych ulepszen. Mapy i to wszystko... Boze chała!!!!!!!!!!!!!!

Eminem97

Trzymajcie mnie... CoD 4 chałą? W łeb się puknij.

ocenił(a) grę na 7
naza

Trzymam cię. Fabułą w CoD 4 była denna i mój mózg jest na tyle prymitywny że nie mogłem przemyśleć wszystkich niesamowitych sytuacji. Zaraz zaraz....

ocenił(a) grę na 10
czken10

Faktycznie masz tępy mózg

ocenił(a) grę na 7
Eminem97

No, dla Ciebie żeby gra była dobra to musi w niej być 20 rodzai dodatków do broni jak: tłumiki, latarki, lasery, granatniki shotguny i może jeszcze podczepiane pod lufę miniguny? Widziałeś żeby ktoś w Afganistanie latał z podczepianym shotgunem?

Sama gra jest co najmniej średnia. Fabuła jest tępa zbyt przekombinowana jak w czeskim filmie. Bronie są nieciekawe, źle zbalansowane. Wg. nich AK 47 jest celniejszy od M4 co mnie trochę zdziwiło.
Multi jest BEZ SĘSU! Nie mogę zdecydować na jakiej mapie chcę grać i z iloma graczami. A serwery dedykowane? Gra jest zrobiona pod konsole a takich rzeczy się nie robi. To tak jak bym nagle zdecydował że będę robić Medal of Honor pod konsole i tylko wydawać płyty na PS i Xboxa bo na PC kupują najmniej i mi się to nie opłaca.
Killstreaki są pojeee... Nagle teleportuje się do śmigłowca i zaczynam strzelać z rakiet do wszystkich którzy są na ziemi. Oni mogą mnie zestrzelić stingerem ale zanim mnie namierzą to już dawno ich zabiję. Nawalam tak sobie po wszystkim aż do atomówki, odpalam atomówkę i po meczu. Sorki ale to gra dla lamerów. Jednak mogę to przeboleć ale... NIE MOGĘ ZNIEŚĆ RESPAWNÓW! Respawny i mapy są tak zrobione że praktycznie trzeba mieć oczy dookoła głowy bo z każdej strony (nawet z góry) mogą cię zabić a najczęściej z noża. W dodatku są takie random respawny czyli np. na Team Deathmath że praktycznie latamy od jednego końca do drugiego jak na Dowolnym bo nigdy nie wiemy gdzie są przeciwnicy. W dodatku jest dużo neosów nawalających wiecznie z kolosa, tuby albo rpg i jeszcze śmiejących ci się w twarz. W dodatku anty-cheat nie działa najlepiej. W CoD 4 ma się wrażenie, że jest się na linii frontu. Ciągła akcja i wymiana ognia. Mapy są duże i świetnie zrobione a w dodatku daje radę wejść na jedną rundę aż do 50 graczy. Może broni i dodatków nie jest dużo ale za to są zróżnicowane, niema dwóch takich samych broni.

Z resztą co ja ci będę tyle pisał.

ocenił(a) grę na 9
Mr0W

"Multi jest BEZ SĘSU!" To dobrze ze chociaż ma SENS ! Multi ma być dynamiczne i spełnia swoje zadanie , jeden przycisk i już jestem na serwerze a jak nie to się gra na AlterIWnet i mam dedyki . Zagraj sobie człowieku w to na zawodach wtedy gadaj że multi jest bez SĘSU , ale wtedy już pewnie znajdziesz w nim SENS . Problem z respem ? To idź na inny serwer gdzie jest deathmatch i czekasz na respa aż wszyscy padną . Na alter nawet nie ma co się bawić z neosami bo masz dedyki więc se zmieniasz dowolnie . A co do dużych map to BF i tak jest lepszy i tam jest prawdziwa gra drużynowa i ciągła zmiana linii frontu przy przejmowaniu punktów .

ocenił(a) grę na 7
zigrin

Grałeś w inne części CoDa jak np. 4? Jeżeli nie to nawet nie oceniaj MW2. Miało być takie fajne, rewolucyjne itp. a wyszło Modern Warfare 1 tylko że z lepszą grafą i bez fabuły z misjami w stylu zabij wszystkich i przejdź z punktu A do pkt. B. Stworzone jedyne do trzepania kasiory. W dodatku odgrywamy rolę jednoosobowej armii potrafiącej zabić cały oddział nabimbrowanych, ruskich soldatów, a wszystkie dodatkowe sojusznicze jednostki robią tylko niepotrzebne zamieszanie. Wgl. fabuły nie rozumiem. Raz jesteśmy gdzieś w górach, następnie ganiamy po slamsach w Rio i ścigamy jakiegoś ruska albo po lotniskach ładując po cywilach. Innym razem odbijamy Cpt. Price'a z więzienia (WTF?). Moim zdaniem gra robiona na wzór amerykańskich filmów akcji w których najistotniejsze są rozpierduchy z masywnymi wybuchami i strzelaninami gdzie jest więcej pocisków niż powietrza.

"jeden przycisk i już jestem na serwerze a jak nie to się gra na AlterIWnet i mam dedyki"

I natrafiasz na: mapkę której nie cierpisz, liczbę graczy która ci nie odpowiada (bo np. wolisz grać z mniejszą ilością osób), zlagowanego hosta i który na dodatek ma problemy ze sobą i może cię wywalić po kilu minutach gry bo jest niestabilny. Pisz sobie co chcesz, ja i tak zostanę przy swoim.

"A co do dużych map to BF i tak jest lepszy i tam jest prawdziwa gra drużynowa i ciągła zmiana linii frontu przy przejmowaniu punktów ."

BF BC2 miażdży CoDa ale zauważ że nie każdy lubi grę z noobami które podkładają sobie pod nogi ammo boxa i nawalają do wszystkich z granatnika, lub reanimują wszystkich po 10 razy nawet jeżeli gracz pada po kilku sekundach po uzdrowieniu bo "za to iest 50 ekspa!!!!!!111oneone" albo które bardziej interesują się pojazdami i ich możliwościami terenowymi niż samą walką albo mają gdzieś osłaniających się w budynkach graczy i niszczą je z rakietników. A poza tym to niektórzy wolą bardziej dynamiczną grę niż powolne posuwanie się do przodu i ostrzeliwanie wroga z pół kilometra i wolą raszować po mapkach z SMG skacząc i kładąc się po ziemi. Do CoDa trzeba większej zręczności i skilla.

ocenił(a) grę na 9
Mr0W

Grałem we wszystkie części Coda oprócz 3 bo nie mam konsoli . Jak dla mnie MW2 jest idealnym rozwinięciem MW . Skrypty w tej grze grają główną rolę , są mądrze zrobione i jest widowiskowo i tego oczekiwałem od tej gry , tak jak i od 4 , ale od razu powiem że Cod 7 to średniak tam to jest kiepsko . Co do multi to dodano większą ilość killstreaków i różne odznaczenia . Te dedyki to całkiem niezła sprawa , nie pasuje ci coś zmieniasz serwer więc nie wiem co tu krytykować ? W BFach najważniejszy jest zespół i klucz to do takiego trafić . Sam składam preorder na BF3 a nie na kolejnego średniaka od Acti pod wyświechtaną już nazwą CoD

ocenił(a) grę na 10
zigrin

No musze ci przyznać racje AlterIWnet jest dużo lepszy od zwykłego CoDa :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Eminem97

Mój nick w Mw 2 to Kopec. Lubie robić last nice i zapraszam do robienia trickshotów ze mna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones