PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744329}
7,6 2 141
ocen
7,6 10 1 2141
Hitman
powrót do forum gry Hitman

Wrażenia po becie

użytkownik usunięty

Jest bardzo dobrze. Podczas gry miałem to uczucie, które dawało Blood Money. Mechanika jest klasyczna, prosta i przejrzysta, mnóstwo sposobów infiltracji i eliminacji, są elementy z Absolution np. niektórzy ludzie baczniej obserwują nasze poczynania i potrafią przejrzeć nas w przebraniu, na szczęście jest ich niewielu i stroje pozwalają nam poruszać się niemal tak swobodnie jak w BM. Powróciło też rzucanie monet. Grafika nie powala ale jest ładna. Niestety muzyka nie zapada w ucho, brakuje tu Jespera Kyda, oj brakuje... trzeba będzie puszczać soundtrack z BM w trakcie gry. Cutscenki okazały się bardzo klimatyczne, świetnie było znów usłyszeć Davida Batesona w roli łysego. Na razie za prolog 8/10, jeśli lokacje okażą się tak klimatyczne jak w klasykach to ocena pójdzie do góry.

ocenił(a) grę na 1

Gdzie można w to zagrać, skąd sciągnąć?

użytkownik usunięty
GTA1

Trzeba złożyć preorder, beta na ps4 trwała tylko ten weekend, na PC zacznie się za dwa dni. Jako maniak Hitmana uważam, że można spokojnie składać zamówienie w ciemno, zestaw startowy na ps4 kosztował tylko 60 zł, w marcu premiera z trzema wielkimi lokacjami Paryżem, Sapienzą i Marakeszem. Potem można dokupić kolejne lokacje w następnych miesiącach. Dodatkowo preorder daje bonus w postaci białego stroju z Blood Money:

https://hydra.cdn.sqexeu.com/assets/HITMAN_ASSETS/9487168277525.77.ff36603fc5e7f bdb0bc0209dac2ef5e8.jpg

Nowym, świetnym motywem jest możliwość rozmawiania z celami i innymi ludźmi w celu zwabienia ich w pułapkę. Jak dla mnie zapowiada się pięknie.

Widziałem ostatnio gameplay z bety i efekt nie napawa mnie zbytnio optymizmem:

https://www.youtube.com/watch?v=MDW4brGynkU

W związku z tym, że to wciąż beta mam nadzieję, że większość niedoróbek i glitchy zostanie usunięta i nie wyjdzie z tego Shitman:)

Czy ktoś z was ma już info czy gra w cyfrze wyjdzie z napisami pl? Co stronę odwiedzam to inna informacja. Raz pisze że będą napisy a raz że nie. Czy ktoś ma już z was potwierdzone info?

użytkownik usunięty
vincent866

Nie wiem, zawsze gram w angielskie wersje ale raczej powinny być co najmniej napisy. Jak ukaże się za tydzień na ps4 dam znać czy jest opcja.

vincent866

Są napisy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones