PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607024}
8,2 13 790
ocen
8,2 10 1 13790
Max Payne 2: The Fall of Max Payne
powrót do forum gry Max Payne 2: The Fall of Max Payne

Ale jedynki i dwójki a nie szamba jakie zrobił Rockstar...

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QPI4sINfrTA

ocenił(a) grę na 8
Szajba

Po pierwsze Rockstar nie zrobił szamba po drugie Rockstar również wyprodukował stworzył dwójkę wielki fanie.

ocenił(a) grę na 10
DemiaN

Nie stworzył tylko zajął się dystrybucją a co najwyżej "liznął" coś przy produkcji geniuszu. Ogromną większość zrobiło Remedy i to oni o wszystkim decydowali. Więc "wielki fanie" przestań mnie pouczać.
Rockstar zrobił szambo z 3 części.

ocenił(a) grę na 8
Szajba

Dla ciebie zrobiło szambo wiec nie pisz że zrobiło szambo bo zdania są podzielone.Co do 2 to tak Remedy też tworzył tą grę ale kogo logo się wyświetla jako pierwsze podczas uruchamiania gry a to chyba ma coś na znaczeniu że to Rockstar strzelił logo jako pierwszy a potem jest dopiero Remedy.

ocenił(a) grę na 10
DemiaN

Kolejna głupota...

ocenił(a) grę na 8
Szajba

A to niby czemu Panie Szajba !? Jeśli chodzi o Max Payne podobają mi się wszystkie części które bardzo cenie. Czemu uważam że Rockstar przyłożył dużo pracy w MP 2,a temu że wątpię by studio Remedy podtrawiło po 2 latach stuknąć tak zaawansowaną grafikę jaką ma MP 2 bo gram w tą grę akurat teraz i różnica miedzy 1 którą przeszedłem kilka dni temu a 2 jeśli chodzi o grafikę jest ogromna i chyba tu się zgodzimy.

ocenił(a) grę na 10
DemiaN

Dlatego, że stwierdzenie na podstawie głupiego logo i kiedy ono się pojawia, że to a to studio miało większy czy mniejszy wkład było strzałem w kolano.
Ponad to całość była pod nadzorem Remedy, to oni decydowali głównie o przebiegu gry, fabule, klimacie, rockstar zapewne wsparł ich finansowo bo Remedy to bardzo małe studio.
Zresztą nawet jakby grę zrobił Rockstar to co z tego?? Zachowali wszystko co potrzebował Max Payne + jeszcze więcej, ale nie zrobił i to widać po klimacie a przede wszystkim scenariuszu.

ocenił(a) grę na 10
Szajba

Szambem to ty jesteś i twój chlew.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones