PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720920}
6,3 771
ocen
6,3 10 1 771
Might & Magic: Heroes VII
powrót do forum gry Might & Magic: Heroes VII

czy naprawdę tylko ja uważam że to może być większym ścierwem niż h6 5 która mogła stać się lepsza od 3 była blisko sukcesu ale zabrakło jej tego czegoś natomiast 6 wiele osób ją krytykuje i ja podłączam się do grona tych osób teraz kiedy oglądałem 1 gameplay z 7 to nie mogę uwierzyć w ubi całkowita kopia Heroes online gdzie heroes online jest uznane za wielki syf masakra boję się że ta świetna seria zejdzie na psy :( a heroes do 5 części była świetna nawet 4 podobała mi się co prawda w 4 było wiele błędów ale ta ścieżka muzyczna itd no zabrakło też pieniędzy ale naprawdę była całkiem ok tylko tyle że była inna do 5 części była to świetna seria po kupieniu 6 miałem nadzieje że w 7 nie popełnią podobnych błędów ale zapowiada się że z tą grą będzie jeszcze gorsza i szczerze obstawiam że większość fanów serii heroes skończy przygodę na części 5 lub 3 :(

Kamilhugo517

Siódemka jest zbyt "cukierkowa" co oni z tym robią! A co do 6 gra dobra (choć też widać te "cukierki":P) no ale Oni chyba nie wiedzą czego oczekuje gracz, zdecydowanie Nie robią ją dal takiego gracza jak ja, co wychował się na pierwszych częściach "Hirołsów".

ocenił(a) grę na 4
Christopher_filmweb

Mam spostrzeżenie. Cukierkowość wpisuje się w tę serię, choć nie powinna być tak nachalna, tu muszę sie zgodzić. Ja zaczynałem od H1 (wcześniej zobaczyłem u kolegi H:IV) Ogólnie przypominając sobie pierwsze doświadczenia z tą grą np z fioletowym smokiem jak z bajki, rusałkami i innymi cukierkowymi stworami... Co mogę powiedzieć? To nie jest dla mnie minus. Pierwszą częścią w powazniejszym klimacie była właśnie niedoscigniona na większości część trzecia. Dla mnie cukierkowość HV jest schedą po pierwszych częściach. Basniowy klimat HV bardzo mi odpowiadał, H6 zawiodło po całości. Teraz nawet nie czekam na kolejną odsłonę, a kiedyś żyłem tą serią... Hah dalej żyję, ale już nie czekam ;)

Pozdrawiam ;)

Christopher_filmweb

A kogo obchodzą gracze tacy jak ty?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones