PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720920}
6,3 771
ocen
6,3 10 1 771
Might & Magic: Heroes VII
powrót do forum gry Might & Magic: Heroes VII

Począwszy od H5,6,7 to co nam pokazali to chłam. Modle się aby ubisoft odsprzedał prawa do tego tytuły i aby zajął się innymi tytułami. Nie takiego HOMM chcę.
Niech rozwijają Horn of abyss.

3DO gdzie jesteś ? ;(

30secondtomars

Obawiam się że 3DO już nie powróci;( Heroes 5,6 to według mnie dobre gry, ale nic i nigdy nie przebije nieśmiertelnego Heroes III

Christopher_filmweb

Heroes IV, krytykowana przez tak wiele, osób próbowała przynajmniej zrobić coś nowego. Mi się osobiście podobała (wiadomo, że nie tak, jak H3), ale niezależnie od gustów - trzeba im przyznać, że nie bali się eksperymentowania. H5 mogło by być naprawdę dobrą grą, gdyby nie to, że już nie 3DO się nią zajmowało. H5,6,7 to nic innego jak tworzenie kolejnych wersji H3 z lepszą grafiką i drobnymi zmianami. Na pewno nie kupię. Tak samo jak nie kupię H3 HD, bo skoro była okazja, żeby trochę udoskonalić H3, to można to było zrobić po całości.

ocenił(a) grę na 1
Doback

H3 HD to są dopiero jajca na kółkach. 60zł za PODSTAWOWĄ WERSJĘ (bez dodatków).
Ubisoft po Heroesie V stał się niczym innym jak kolejną upośledzoną firmą, która zamiast źrenic ma $ ;)
I osobiście mnie to wku* jak niszczą taką legendę jaką jest Heroes. Banda imbecyli.

ocenił(a) grę na 6
mejki

Nie wiem czy zauważyłeś ale ubisoft już nie tylko heroes robi słabe ale assasiny , watch dogs itd też były dosyć słabe także liczę na to że ubisoft będzie miał małe problemy finansowe i odsprzeda np. właśnie prawa do serii Heroes

ocenił(a) grę na 6
30secondtomars

Heores 5 jest całkiem niezłe chociaż ma wiele błędów natomiast VI to patologia a VII prawdopodobnie będzie tak nędzna że ocena 1 to będzie za dużo Jak dla mnie ubisoft nie czuje klimatu heroesów oraz nie ma na nie pomysłu Widać to po tym jak po takiej nie najgorszej V zrobili ścierwo 6 i zarówno po tym jak po beznadziejnej VI postanowili ulepszyć w niewielkim stopniu grafikę w III żeby jakikolwiek zarobić hajs żeby zrobić właśnie gównianą 7 która moim zdaniem niestety będzie zakończeniem serii
Jedyna nadzieją heroes jest to że ubisoft sprzeda prawa do heroes jakiejś firmie która potrafi tworzyć tego typu gry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones