PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720920}
6,3 771
ocen
6,3 10 1 771
Might & Magic: Heroes VII
powrót do forum gry Might & Magic: Heroes VII

Oglądałem zwiastun i parę screenów z gry i doszedłem do wniosku że niewiele się różnią od VI ; ulepszona grafika , pola bitwy i mapa wyglądają prawie takie same jak w poprzedniej części a na dodatek wszystko takie kolorowe i cukierkowe a jednostki też nie mają tego czegoś co w III cz V. Na razie nie wygląda to dla mnie ciekawie, a dla was ? Napiszcie jakie macie odczucia.

Ramsey_Fighter

jest parę rzeczy które wnosi:
1. 8 jednostek na bazowym poziomie (nieulepszone)
2. czempion ma być dobierany pod wpływem korzyści(2 do wyboru)
3..parę nowych jednostek
4. powrót do 3 machin jednostek wspierających (odpowiedniki namiotu, balisty i katapulty)
5..zerwanie z confluxem
i jeszcze parę rzeczy, a na razie tylko tytuł zapowiedzieli...

ocenił(a) grę na 1
Ramsey_Fighter

No ale szczerze powiedziawszy co mogą jeszcze zrobić? Najwięcej zmian w tej serii były poprzez części 3-5 jak chociażby przechodzenie w 3D. Obawiałem się, że kolejna część wyjdzie mimo iż kiedyś zapowiedzieli, że planowana wtedy 6 ma być ostatnią. Będzie tak jak z Assassinem, pełno kolejnych tytułów i dodatków, które wyglądają identycznie, każda kolejna część z poprawioną o 1% wizualizacją i ciągnącą się dalej fabułą (sensowną czy też nie - bez różnicy). Zauważyłem, że im jakaś seria jest popularniejsza tym bardziej twórcy dążą aby stworzyć z tego taką gamerską wersję Mody na Sukces.... a szkoda.

mejki

No wiesz, dla twórców seria gier to też źródło dochodu na życie, biznes się kręci. Osobiście nie mam nic przeciwko temu, o ile gry z kolejnymi odsłonami się zmieniają na w miarę lepsze i coś tam nowego i fajnego wnoszą. Spójrz choćby na serię cywilizacja, szczególnie na dodatki do piątki.
Co do zmian, wierzę wciąż w przemyślność i pomysłowość ludzką i mam nadzieję być zaskoczonym. Może będzie to tym razem historia, która rzeczywiście mnie porwie w trybie fabularnym (nawet w osławionej trójce to się niestety nie zdarzyło), może szczegóły gameplay'u zostaną zmienione i zostanie np. położony większy nacisk na bohaterów w jakiś sposób, albo na balans armii danych zamków? Kto wie, nie dowiemy się dopóki gra nie wyjdzie.
Z tego na co mam nadzieję, to chciałbym rzeczywiście kampanii w trybie fabularnym, które sprawiłyby, że rzeczywiście wciągnąłbym się w historię, np. fajnie byłoby móc zagrać w trybie fabularnym tak, by decyzje, rozwój postaci i nawet zgromadzone armie z kampanii jednego zamku miały wpływ na kampanie następnych zamków. Tak tylko dla przykładu

ocenił(a) grę na 6
mejki

Moim zdaniem lepiej jakby seria skończyła się na tym "gównie" VI bo z tego co widziałem na pierwszym gameplay to VII przy VI to będzie "GÓWNO" nad "GÓWNAMI"

ocenił(a) grę na 1
Ramsey_Fighter

Dokładnie, kolejny klon H5. Ubisoft powinien tą grę zacząć tworzyć kompletnie od początku. Porzucić rozwiązania i klimat z HV, które są po prostu do dupy. :) (aaa i nie mam nic do 3D, tylko niech to zrobią inaczej, na nowo).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones