Prince of Persia: Dusza wojownika

Prince of Persia: Warrior Within

2004
8,1 6 015
ocen
8,1 10 6015
528
chce zagrać
{"type":"film","id":606437,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/Prince+of+Persia%3A+Warrior+Within-2004-606437/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum gry Prince of Persia: Dusza wojownika
  • KinoManiack ocenił(a) tę grę na: 8

Szkoda, że czasy, w których ludzie z Ubisoft myśleli, minęły bezpowrotnie. Z poprzedniej części gry wyciągnięto całą masę wniosków:

* koniec z dobijaniem przeciwników
    * koniec z przeciwnikami respiącymi się znikąd
    * koniec ze zbędnymi animacjami
    * znacznie poprawiona praca kamery
    * lepsze sterowanie
    * przez całą grę czuć posuwającą się do przodu fabułę
    * bossy w trakcie gry (choć w pewnym momencie ma się dość bicia po łydkach)
    * picie wody regeneruje całe życie, a nie tylko fragment
    * zmiana klimatu (nie żeby baśń tysiąca i jednej nocy z pierwszej części mi się nie podobała. Chodzi mi raczej o urozmaicenie).
    * brak najgłupszej przeszkody z poprzedniej części - rozpadających się gzymsów

Kilka plusów:
    * combosy!
    * znajdźki
    * przeszłość i teraźniejszość; w dodatku w trakcie gry spotykamy samego siebie, co jest naprawdę ciekawe

Kilka wad:
    * kilkakrotne odwiedzanie tych samych lokacji
    * zakończenie nie zostaje w pamięci jak te z Piasków Czasu. Cliffhangerów też w grach nie lubię.
    * w dalszych etapach gry przyjemność z walk jakoś uleciała, toteż często wolałem zostawić przeciwników po prostu za sobą

Moim zdaniem najlepsza część o piaskach czasu.

• michal.2907 ocenił(a) tę grę na: 9

KinoManiack A które zakończenie masz na myśli? Bo są dwa. Kamera czasami ucieka, a odwiedzanie lokacji to ponoć tylko w wersji na PC.

Zgadzam się: najlepsza część.

Ekstra plus: ucieczki przed Dahaką. Zajebisty motyw.

• KinoManiack ocenił(a) tę grę na: 8

michal.2907 Akurat miałem na myśli standardowe zakończenie, ale to ukryte też jest mi znane. Mimo wszystko żadne z nich nie ma porównania do tego z poprzedniej części.