PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622959}
8,1 4 023
oceny
8,1 10 1 4023
Rayman Origins
powrót do forum gry Rayman Origins

zakochałam się w tej grze! muzyka, humor, grafika postacie, fabuła, wszystko zajebiście barwne! genialna :)

camelflo

Mh, tak grająca dziewczyno - ta gra jest majstersztykiem wzorowanym na najlepszych tuzach gatunku w stylu Mario Bros czy Giana Sisters z klasyczną dwuwymiarową grafiką,scenerią odpowiednio podrasowaną wizualnie do naszych czasów i wymagań estetycznych współczesnych graczy. Także tytuł "Montezuma Revange" w pewnym stopniu można by podpiąć pod prekursora tej świetnej platformówki.

camelflo

Jeszcze nie testowałem (nie do końca ten typ gier) ani nawet dla przyjemności nie grałem jako koneser świetnych platformówek ale popróbuj sobie camelflo (jeśli była wydawana i jest dostępna w Polsce) sprawiającej na gameplay'ach ciekawe wrażenie platformówce: Giana Sisters - ale nie ta prastara wspominana przeze mnie powyżej ale nowoczesna wersja z 2012 roku - sprawia wrażenie bardzo dobrej zręcznościówki nie odbiegającej znacząco pod względem technicznym od świetnego Raymana. :-).

Martinus_filmweb

*Sprawiająca ciekawe wrażenie platformówka powinna sprawić masę radochy i zabawy dzieciaczkom czy też młodzieży ale wnosząc z oglądu także dorosłe osoby mogą przy tej pozycji doznać przyjemności i odstresowania.

camelflo

Święte słowa! no maże samemu to nie tak bardzo, ale wystarczą dwie osoby aby powstały dziesiątki wspaniałych godzin grania ^^

ocenił(a) grę na 9
camelflo

Potwierdzam ! Muzyka jest super ! Tak samo jak grafika i wszystko inne !

ocenił(a) grę na 9
camelflo

Jedyne do czego, bym się nie zgodził to fabuła, gdyż takowej prawie nie ma w tej grze! Ale przymknąłem na to oko i bawiłem się świetnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones