8,2 8 318
ocen
8,2 10 8318
995
chce zagrać
{"type":"film","id":608725,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/Syberia-2002-608725/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum gry Syberia
  • Laoshu_Lajka ocenił(a) tę grę na: 10

Zauważyłam, że w obsadzie nie ma aktora podkładającego głos Oscarowi. Więc sama zaczęłam szukać tej informacji i mam - pan nazywa się Mikołaj Klimek. Jego głosem mówi też Dan, mąż (czy narzeczony) Kate. Podłożył też w drugiej części gry - jednak to w pierwszej części Oscar wypadł lepiej (zapewne modelowali głos aktora komputerowo we wszystkich odsłonach). W ,,Syberii 3" rolę tą przejął Michał Konarski.

• kochamfilmy ocenił(a) tę grę na: 8

Laoshu_Lajka O to ciekawe, ja słyszę Władysława Kowalskiego jako portiera w hotelu w Valadilene, jednego z profesorów na uniwersytecie w Barrockstadt oraz przede wszystkim jako Hansa Voralberga! To świetny aktor, a że jedna osoba grała Oscara i Dana tak różnie, to też świadczy o niezłym talencie.

• kochamfilmy ocenił(a) tę grę na: 8

kochamfilmy A to jednak nie głos W. Kowalskiego! Niesamowite, strasznie podobni widocznie, bo rozpoznałam, że to jeden człowiek wszystkie te postaci dubbingował.

• Laoshu_Lajka ocenił(a) tę grę na: 10

kochamfilmy Trochę czasu po tym, jak poruszyłam ten temat na forum, dotarła do mnie smutna wiadomość - Pan Klimek zmarł nagle 12 lipca, przeżywszy zaledwie 48 lat :-(

Niech spoczywa w pokoju... [*]