PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611264}
8,6 33 215
ocen
8,6 10 1 33215
The Elder Scrolls V: Skyrim
powrót do forum gry The Elder Scrolls V: Skyrim

Tak się składa, że 11 listopada, jest jakieś święto dzięki któremu mamy dzień wolny od zajęć, a właśnie wtedy wychodzi gorąco wyczekiwany przez nas Skyrim. Caaaały dzień grania od rana do nocy. O tak :-D

ocenił(a) grę na 10
DarkHunter

A gdzie zamierzasz grę kupić?
Na torrentach?
Ps. "Jakieś święto". Szkoda słów.

SithisDagoth

W Empiku albo Saturnie (zależy gdzie taniej) w Złotych Tarasach. Czemu niby na torrentach? Gry, na których mi zależy, i które szanuję kupuję w oryginale.

ocenił(a) grę na 10
DarkHunter

Zastanawiam się jak duża część sklepów będzie otwarta jedenastego.
A jeśli zależy ci na cenie to zamawiaj już teraz na allegro preorder. Nawet z wysyłką wyjdzie raczej taniej niż po premierze.

SithisDagoth

O, kurde. No faktycznie słyszałem, że mają być zamknięte, ale dopiero teraz mi przypomniałeś. Muszę przyznać, że trochę zepsuło mi to humor. Trzeba chyba kombinować z tym Allegro.

DarkHunter

Ogólnie to dałeś ciała z tym "jakimś świętem" :) A gra będzie RPG roku xD

użytkownik usunięty
vodo2_2

Dajcie spokój. Na kilometr wieje ironią, a wy się spinacie.

DarkHunter

Pójdziesz wieczorkiem w czwartek do Saturna to powinno być. Ja tak w Krakowie zazwyczaj robię bo wieczorem dzień przed premierą zazwyczaj mają.

neo_angin

W sumie, niektóre sklepy już powinny mieć. Dwa sklepy internetowy wysyłają od dziś. Gry i tak nie da się aktywować w Steamie przed 11.11.11, więc nic nie tracą dając do sprzedaży wcześniej.

Keodred

No ja gram na konsoli więc zagrać będę mógł. He,he. W Saturnie pewnie jutro już będzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones