PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611264}
8,6 33 209
ocen
8,6 10 1 33209
The Elder Scrolls V: Skyrim
powrót do forum gry The Elder Scrolls V: Skyrim

Czy pujdzie

ocenił(a) grę na 10

mam pytanie Czy da się w to grać na komputerze athlon 4800x2, 2GB ramu i karta graficzne ge force gts 250 1GB ?

ocenił(a) grę na 10
frycek49

Kup sobie lepiej słownik ortograficzny...

ocenił(a) grę na 10
Ozzy779

odpali ale ciężko będzie chodzić raczej

ocenił(a) grę na 10
Marcinekk

dzięki

ocenił(a) grę na 10
frycek49

Tak trudno odpalić google.pl, wpisać "skyrim wymagania" i samemu sprawdzić? Ludzie, litości.

ocenił(a) grę na 9
SithisDagoth

gdybym ja mial sie sugerowac wymaganiami gry, to Skyrim by mi szedl na low, a idzien high przy rozdzielczosci 1024x768

ocenił(a) grę na 10
mariuszz113

Dokładne. Wymagania podawane przez portale i producentów nie zawsze są prawdziwe dla tego lepiej się upewnić

użytkownik usunięty
frycek49

Na średnich powinno być dobrze, tak myślę.

użytkownik usunięty
frycek49

Optymalizacja jest znakomita. Jeden z większych plusów, co było zaskoczeniem, przynajmniej dla mnie, mającego w pamięci "Obliviona" ;) I tak, "Oblivion" działał mi na wysokich, i się trochę ciął, "Skyrim" działa mi na średnich(w sensie, chodzi raczej o kilka wyłączonych efektów), i się nie tnie. :)

frycek49

Ja ma 4 gb ramu i wyskoczyło mi że nie spełniam minimalnych wymagań :D

ocenił(a) grę na 10
frycek49

Ja mam 2gb ramu, procka Intel Core 2 Duo 2,4 Ghz (podkręcony do 2,6) i ATI Radeon HD4350 512mb i śmiga na wysokich (fps'ów nie sprawdzałem ale jest płynnie:) )

ocenił(a) grę na 10
frycek49

Super mam już tą grę i chodzi na wysokich czasem przycina jak długo nie robię save'a ale ogulnie to chodzi płynnie. Swoją drogą gra jest kapitalna.

ocenił(a) grę na 9
frycek49

Laptop Asus K52JE Intel I3, 4GB DDR3, Radeon 5470 - ustawienia średnio-wysokie w 1280x720, w paru lokacjach trochę przycinała, ale generalnie jest ok. Good Job Bethesda (powinienem też być wdzięczny konsolom, które hamują rozwój na tyle, że laptop jeszcze starczy na nowe tytuły)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones