PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611264}
8,6 33 215
ocen
8,6 10 1 33215
The Elder Scrolls V: Skyrim
powrót do forum gry The Elder Scrolls V: Skyrim

Tradycyjny temat w przypadku tego typu gier. Mile widziane wyrafinowanie w ujęciach, dla przykładu, może udało Wam się uchwycić swojego awatara w trakcie nader efektownego piruetu czy też podczas niecodziennej sytuacji?

Zacznę. Póki co, bez wyrafinowania. :P Ponad 11h gry, w tle świeżo zakupione domostwo. Powoli przestaję korzystać z tarczy i zaczynam przechodzić na dual wield z natężeniem skradania się. Wszystkie elementy zbroi, łącznie z tarczą - lekkie, nie ciężkie. Wbrew pozorom. Będę uzupełniał wraz z rozwojem postaci. Ustawienia graficzne na ultra - wygląda na to, że Steam kaleczy trochę jakość zrzutów...

http://i39.tinypic.com/2zjme82.jpg

Zapraszam.

Galadh

Okej, czym był zrobiony tym screen? Bo z klawiatury print screeny się nie robią - nie widzę też miejsca na zmienienie komendy screenshot enable. To jakiś dodatkowy program?

użytkownik usunięty
Keodred

No właśnie u mnie w Skyrim Print Screen też nie działa. Ale screeny robię Frapsem.

Wpadłem jeszcze napisać w temacie... Z jednego forum wyłapałem, że można też robić F12, przez Steama, zaraz sprawdzę.

Keodred

I dokładnie w ten sposób zrobiłem. :)

użytkownik usunięty
Galadh

No to i ja się tu udzielę ;)

79 dzień w grze, lubię korzystać z każdej broni, najczęściej jest to Krasnoludzki Miecz Skwaru, miecz Zguba Smoków lub dwa sztylety którymi wypełniam zlecone mi kontrakty. Pancerz - normalnie używam widocznego na screenie zestawu, a jeśli chodzi o ciche podchody to zakładam zbroję z Mroczengo Bractwa ;) Screen zrobiony podczas pobytu na Gardle Świata. Do zdjęcia wcisnął się także mój nieśmiertelny towarzysz - Cienisty.

http://img843.imageshack.us/img843/3678/tesv2011111415444339.png

Ustawienie graficzne bardziej nastawione na medium-high, bardziej zależy mi na płynności grania, a na ultra bym chyba jej nie doświadczył ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones