PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611264}
8,6 33 215
ocen
8,6 10 1 33215
The Elder Scrolls V: Skyrim
powrót do forum gry The Elder Scrolls V: Skyrim

Polecicie?

ocenił(a) grę na 10

Jako fanowi Gothica(I,II i III-go na siłę), klasycznego rpg nie jak Dragons Age czy ME?
Trailer przekonał mnie co najmniej do tego, że kiedyś ta gra na pewno znajdzie się na mojej
półce(może koło 50zł?)
Fus Go Dah!

ocenił(a) grę na 10
iamhardkor

szczerze mówiąc jak komuś z rpgów podoba się jedynie gothic a tym bardziej uważa go za "klasyczny" to nie wiem czy spodoba mu się gra z tej serii

ocenił(a) grę na 10
Marcinekk

Grałem tylko w Gothica, spodobał mi się w nim klimat, generalnie grywam w gry akcji.

ocenił(a) grę na 10
iamhardkor

to absolutnie nie polecam, jak nie jesteś fanem gier rpg to może cie to przytloczyc za bardzo;p

ocenił(a) grę na 10
Marcinekk

Ja tak jak iamhardkor grywam zazwyczaj w gry akcji, przeszedłem 3 części gothica, a skyrim na razie wg. mnie jest świetne i szczerze polecam.

ocenił(a) grę na 10
Marcinekk

Jestem fanem dobrych :) Z klimatem gdzie trzymam miecz i mogę ciskać kule ognia, epicka fabuła z samotnym bohaterem(gdzie po jakimś czasie zdobywa wiernych przyjaciół) dobra grafika i świetna muzyka - to są dla mnie warunki.

ocenił(a) grę na 10
iamhardkor

no to skyrim na pewnio je spełnia

użytkownik usunięty
iamhardkor

Popatrz w internecie, jak ta gra wygląda - przygotowano kilka filmików o poszczególnych elementach gry - i tak, możesz sprawdzić, na jakiej zasadzie poruszasz się po świecie Skyrim, jak wygląda system magii czy miecza, tworzenie bohatera itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones