PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611264}
8,6 33 215
ocen
8,6 10 1 33215
The Elder Scrolls V: Skyrim
powrót do forum gry The Elder Scrolls V: Skyrim

Witam, może tutaj uzyskam pomoc. Podczas włączania gry, po pojawieniu się loga
Bethesdy i potem loga Skrima, po kilku sekundach gra się wyłącza. Próbowałem zmieniać
jakość dźwięku (24 bity, 48000Hz) i nic. Od razu mówię, że mam wersję piracką. Gra na tą
chwilę kosztuje 120zł, dlatego ściągnąłem, żeby przekonać się czy wszystko działa bez
zarzutu. I nie działa. Ta seria to jedna z najlepszych w historii, wszystkie pozostałe mam
oryginalne, dlatego jeśli z tą grą nie będzie problemów to od razu lecę do sklepu:) Pomoże
ktoś?

ocenił(a) grę na 8
Strider_

A co ma do wyłączania się jakość dźwięku?O.o

To wina pirackiej wersji. Albo kup grę, albo jak już musisz ją "sprawdzić", to ściągnij porządnego pirata.

gr4b4

Niemal każde forum, które przeglądałem odnośnie tego problemu, pełne jest porad w stylu "zmień jakość dzwięku w systemie na najniższą", "wyłącz mix stereo" itd. No cóż, zaryzykuję i kupię.

użytkownik usunięty
Strider_

To wina cracka albo wersji gry (pewnie lipny repack a nie czysty obraz płyty).
A tak poważnie - idź do sklepu i kup Skyrim. Tu już nawet nie chodzi o to, że piractwo jest złe - takiej gry jak "Skyrim" po prostu NIE WYPADA nie mieć (oczywiście jeśli jesteś fanem gier RPG). :-)

ocenił(a) grę na 10
Strider_

Komputer na pewno spełnia wymagania sprzętowe?

Podaj specyfikację techniczną komputera.

SithisDagoth

Intel core i5 2500k
Geforce GTX560Ti Hawk
Asus p8p67 LE
Corsair 2x4GB

Jestem ogromnym fanem RPG ;) Zdecydowałem, kupię ją

użytkownik usunięty
Strider_

Powinno ruszyć na wysokich bez żadnej ścinki.

ocenił(a) grę na 10
Strider_

Mam komputer praktycznie identyczny [inna płyta główna i ram] i chodzi mi na "ultra" bez żadnych problemów.
Popróbuj reinstalki dx'a i aktualizacji sterowników grafiki do najnowszych - 285.cośam.

SithisDagoth

Ok, dzięki :) na ultra zapewne pójdzie, bf3 działał na maksymalnych idealnie :)

ocenił(a) grę na 10
Strider_

Jak poszedł ci Battlefield 3 to znaczy, że masz już dość nowe sterowniki grafiki i Skyrim powinien ruszyć bez problemów.

użytkownik usunięty
Strider_

Sprawdź, czy masz pliki z głosami i dźwiękiem dobre. Jak na przykład zmieniałeś angielskie na polskie, to one dalej muszą mieć "english" w nazwie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones