PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611264}
8,6 33 215
ocen
8,6 10 1 33215
The Elder Scrolls V: Skyrim
powrót do forum gry The Elder Scrolls V: Skyrim

wie ktoś jakie ta gierka będzie miała wymagania na PC ??? z tego co widziałem na filmiku to zapewne będzie potrzeba niezłej karty graficznej, pewnie geforce 450 lub lepszej.

mrmix

Na jakim filmiku ? wcale ta gra nie ma super ładnej grafiki ! wymagań jeszcze nie podali

mrmix

Wymagań jeszcze nie ma, ale pewnie trzeba będzie mieć 2 giga ramu, przyzwoitą kartę typu gf 450.

ocenił(a) grę na 8
mrmix

Kupcie sobie konsolę i to przestanie być problemem sterowanie leprze grafika niezauważalnie gorsza od wersji pc .Brak problemów typu pójdzie nie pójdzie .Brak problemów z instalacją .

terron

sterowanie padem nie jest lepsze ! jest może wygodniej ale kamerę w grach wolę obsługiwać myszą a nie padem

ocenił(a) grę na 8
Psyhe

Kwestia przyzwyczajenia .Gram głównie na projektorze i nie mam gdzie trzymać klawiatury i myszy siedząc na fotelu.Do pada strasznie przywykłem .Choć co racja to racja w cs nie zagramy z powodzeniem na padzie kiedy inni mają mysz.

ocenił(a) grę na 10
terron

I kupuj gry po 220 zł a nie po 120, albo na allegro po roku od premiery. Podziękuję. Sterowanie zresztą też wcale wygodniejsze nie jest [mam x360]. Zresztą, do PC mogę sobie podłączyć pada od X'a i będę miał to samo. Mogę sobie też podłączyć jakiegokolwiek pada, a nie tak jak do konsoli 2 czy 3 modele. I uwierz, wbrew fanboyowskiemu gadaniu - są pady wygodniejsze niż ten od xboxa.

ocenił(a) grę na 8
SithisDagoth

Ja mam pada od 360 do pc .Jak mówiłem kto co woli .Co do ceny gier to cóż coś za coś .Pc się szybko starzeje i podsumowując wszelkie zmiany prze około 4 czy 5 lat jakie trzeba poczynić aby gry na czasie działały wychodzi podobnie .Mój pc 2 lata temu kosztował 2500 zł .Zmieniłem w nim kartę graficzną za około 200 .A xboxa kupiłem za 550 zł praktycznie nowego.Przez około 3 lata wyszło mi że kupując używane gry i sprzedając je potemże wydałem na nie koło 500 zł .Parę tytułów zachowałem to kolejne 350zł .Jak bym je teraz sprzedał spokojnie 200 zł wraca do mnie .Gry na pc może są tańsze ale używane strasznie szybko tracą na wartości nie tak jak konsolowe .

ocenił(a) grę na 10
terron

Peceta trzeba kupić tak czy inaczej, bo jak tu funkcjonować bez komputera? Mi mocny komputer potrzebny tak czy inaczej. Jest też kilka kwestii, dotyczących bezpośrednio gier, w których pecet jest lepszy, raz - mody [oblivion, fallout 3], większa liczba gier, nie ma problemów z graniem w klasyki [Baldurs Gate, Morrowind], lepsza grafika, możliwość zmiany klawiszologii etc., można też grać przez internet za darmo]. Nie będę tu więcej dyskutował nad tym co bardziej korzystne, sercem zawsze będę przy pececie.

ocenił(a) grę na 9
terron

Mój PC kupiłem za 1500zł 4 lata temu. Wymieniłem tylko kartę graficzną i zasilacz (500zł około), a wciąż wszystko odpalam bez większych problemów (Wiedźmina 2 grałem nawet akt II na prawie maksymalnych detalach). Wiem jednak, że zawdzięczam to konsolom, które hamują rozwój ;)

ocenił(a) grę na 9
mrmix

Obawiam się, że będzie mieć spore wymagania coś na wzór BF3 ale jedno jest pewne.... KUPUJĘ TO GRĘ! :) Zapowiada się na prawdę super jak BF3 zresztą też bo na niego także oczekuję a MW3 to będzie jak każdy inny COD (z serii MW i BO) z tą samą grafiką i fabułą tylko innymi misjami... niczym ciekawym nie zaskoczy :)

ocenił(a) grę na 10
mrmix

Wymagania zamieściłem tu
http://www.filmweb.pl/videogame/Elder+Scrolls+V+Skyrim%2C+The-2011-611264/discus sion/Wymagania+sprz%C4%99towe.,1763866

ocenił(a) grę na 9
SithisDagoth

Może mi na lapku ruszy :)

rAd_

Zdradź, jakie tam masz bebechy? :P

ocenił(a) grę na 9
Galadh

I3-370m 2,4GHz
4GB Ram
Radeon 5470 512MB

Wiedźmin 2 w 800x600 na minimalnych całkiem płynnie (nie sprawdzałem po patchach)
Assassin's Creed Brotherhood na minimalnych płynnie
Batman Arkham Asylum na maksymalnych płynnie

Więcej nie sprawdzałem

rAd_

Z pewnością pograsz, ale obawiam się, że ze sporymi kompromisami. Na moim stacjonarze nie byłoby problemów, ale na lapku mam i5, 6GB i GT 540 i to już jest nieco problematyczne... Jutro kupię i dam Ci znać, jak się sprawuje. :)

ocenił(a) grę na 10
mrmix

co wy gadacie ludzie?? Najlepiej to sobie sprawdź tu http://www.systemrequirementslab.com

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones