PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688472}
7,2 11 312
ocen
7,2 10 1 11312
The Sims 4
powrót do forum gry The Sims 4

Słyszałam wiele opinii o The Sims 4 - lepszych i gorszych. Grałam w wersję demonstracyjną i
prezentuję się ona dość ciekawie. Czy warto zakupić tę grę?

ocenił(a) grę na 10
domi25818

Jeżeli bardzo dużo grałeś w poprzedniczki (zwłaszcza na dodatkach i innych DLC) możesz czuć niedosyt, ale jako gra pogrywa się świetnie.

użytkownik usunięty
domi25818

Cena dość duża, nie powiem, ale jak grasz to wiesz za co zapłaciłeś :) Warto.

ocenił(a) grę na 5
domi25818

Mnie sie w ogóle 4 nie podoba. Taka jakaś odchudzona.

ocenił(a) grę na 8
domi25818

Simsy, jak to simsy - wszystkie gry z tej serii polegają na tym samym. Jeśli chodzi o budowę domów czy tworzenie simów to zdecydowanie jest się czym pobawić. Sama gra w sumie zła nie jest, choć do kilku zmian trzeba przywyknąć. Najbardziej brak mi otwartego świata znanego z trójki i to chyba największy krok wstecz, jaki można w grze zobaczyć. Niemniej jednak jeśli nie masz co robić z pieniędzmi, kup ;)

domi25818

Dobrze powiedziała Meliana92 - jeśli nie masz co zrobić z pieniędzmi, kup. Mi gra się nie podoba jeszcze bardziej niż trójka. Z każdą serią coraz gorzej. Jedynka była świetna, była odkryciem, a z perspektywy dnia dzisiejszego mogę jeszcze powiedzieć, że była trudna i surowa, Simy były gburowate i trudno było ich upilnować, co też ma swój urok, w końcu to gra, jakaś trudność musi być. Dwójka to naprawiła, plus dodano naprawdę masę świetnych i grywalnych rzeczy, czego już w trójce nie było, bo była nastawiona na rąbanie kasy z gracza. To samo jest z czwórką. Ja zostałem przy dwójce. Mam wszystkie dodatki i gra się świetnie (chociaż już podstawka była genialna, czego ani o trójce, ani o czwórce nie mogę powiedzieć).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones