PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688472}
7,2 11 312
ocen
7,2 10 1 11312
The Sims 4
powrót do forum gry The Sims 4

Prowadzenie gry uważam za bardzo przyjemne. Tworzenie sima jest super. Dużo fajnych możliwości i ciuchy do wyboru w podstawie TS4 (moim zdaniem) są lepsze niż w podstawie TS3. Taksamo i meble. Ogólnie simami gra się fajnie. Interakcje międzysimowe są ciekawe poprzez emocje i nastroje nimi wywołane. Jednak czasem to jednak szkodzi i przedłuża się i tak już długi proces zapoznawania się czy też rozwijanie romansu. Ale jak i w normalnym życiu, różne odczuwamy emocje w trakcie rozmowy, także mimo to plus za autentyczność(gra a prawdziwe życie). Co mi jednak w ogóle nie wchodzi do głowy, to fakt że nie można się wolno po okolicy poruszać jak w 3ce. Taksamo mi się nie podoba że jest tak mało wolnych parceli na których samemu można budować. To akurat najlepiej było rozwiązane w TS2; można było sobie stawiać gdzie się chciało. Brak basenów (dochodzi po aktualizacji) oraz brak samochodów czy też rowerów to kolejny mankament tej gry. Mogę sobie wyobrazić, że w dodatkach powoli będą nadrabiali te braki, co jest bardzo sprytne z punktu widzenia marketingu. Ogólnie dobrze mi się gra, nie powiem. Ale bolą fakty tych braków, które moim zdaniem zdecydowanie należą do podstawy!

ocenił(a) grę na 2
MrsStraciatella

Osobiście uważam że TS4 to gonwo! Faceci przypominają mi kobiety! Brak basenów! Ekran ładowania może krótki ale ile razy? W TS3 był jeden porządny! Co z tego że krótki skoro wszędzie się uruchamia!?

ocenił(a) grę na 8
Andera

"Brak basenów!"

Już dodali.

ocenił(a) grę na 2
Iluvatar94

Miło :D

MrsStraciatella

U mnie nawet nie miałam możliwości grania bez basenów, od razu po instalacji konieczna była aktualizacja, zresztą bez przesady, bo właśnie te aktualizacje dużo dają.

MrsStraciatella

Ale co do parcel, które w TS2 mozna było budować we własnym zakresie i była ta WOLNOŚĆ to się zgodzę!

ocenił(a) grę na 4
CatWoman13

Tak w ogóle to TS2 do grania było najprzyjemniejsze. Mam nadzieję że tak jak i z dodatkami, tak też do TS5 poproszą graczy o opinie
Idealne simsy:
Wolność stawiania domów / parceli jak w TS2
Podstawowe meble, fryzury i ubrania jak w TS4
Wolność w projektowaniu mebli i ubrań jak w TS3
Emocje jak w TS4 (ale z możliwością wyłączenia)
Otwarty świat jak w TS3
Pogoda, baseny, samochody i zwierzaki już w podstawie... to byłyby simsy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones