PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688472}
7,2 11 328
ocen
7,2 10 1 11328
The Sims 4
powrót do forum gry The Sims 4

Kupujecie?

ocenił(a) grę na 8

Kupujecie od razu gdy tylko się ukażą The Sims 4 czy czekacie aż trochę spadną na cenie czy w ogóle nie
kupujecie?
Ja kiedyś na pewno kupię, ale na razie się powstrzymam ;)

Floweeer

Kupię na pewno, bo jestem ciekawa rozwiązań w tej części. Z filmików już widzę, że będzie fajnie tylko mam wątpliwości co do postaci, takie mocno animowane mi się wydają ;)
Korci mnie żeby kupić w przedsprzedaży ale trochę kasy szkoda

ocenił(a) grę na 8
mandyS

Na początku ta animowana grafika The Sims 4 mi się nie spodobała, ale później mnie urzekła :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 8
matteom5

Nie będzie? :O To nie możliwe żeby w 4 nie zrobili tego co było w 1, 2 i 3. Może po prostu w zwiastunach tego nie pokazali.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
matteom5

ja tam się cieszę bo one tylko wkurzały ufff
nie kupię w przedsprzedaży bo zawsze zdzierają kasę, w sklepach będzie taniej - warto poczekać, szybko z półek nie znikną, nawet jeśli ludzie ruszą kupować to dowiozą bo na tym zbiją niezłą sumkę
nawet przed trójką nie było takiego boju jeśli chodzi o przedpłatę, ludzie są bardziej zainteresowani
mi też sie podoba, trójka była do bani ;( szczególnie z tym połączeniem internetowym zalazła ludziom za skórę ponoć, sama nie miałam ochoty wydawać na części do trójki forsy...
w czwórce trochę mnie martwi, że sobie nie poradzę z tym robieniem simów jakoś kosmicznie to wygląda, wezmę im porobię jakieś ramiona mutantów przez przypadek i będzie haha :P

ocenił(a) grę na 7

jak to nie będzie małych dzieci? :o straszna lipa, ale i tak je kupię, nie wiem czy od razu, ale będę miała przygotowane pieniądze i mam nadzieję, że komputer mi je odpali :D bo póki ich nie zobaczę, nie bd kasować trójki, bo może czwórka mi się nie spodoba ;p

kasienka1230

Lipa, że nie będzie dzieci. Właśnie w demo gry mnie to zdziwiło dlaczego nie ma ikonki tworzenia dziecka :O cóż zrobię jak Ty, trójki nie usunę jakby mi się czwórka nie spodobała

Floweeer

moje standardy 40-50 zł

Floweeer

W sumie to się jeszcze zastanawiam nad kupnem. Trochę jestem zawiedziona, że czwórka nie wygląda wizualnie lepiej. Dostajemy odgrzewanego kotleta z nowymi opcjami tworzenia i życia, tak jakby to był dodatek do trójki. W tej serii zawsze podobało mi sie, że nie ma końca. Można siąść i pograć tyle czasu ile się chce, a i tak nie ma typowego "end story" tak jak mają to wszystkie gry w około.
Pewnie będzie tysiąc pięćset sto dziewięćset dodatków z ceną 80zł co już takie fajne nie jest. Z jednej strony szkoda pieniędzy, ale teraz i tak nic ciekawego nie wychodzi, a granie na kurniku już mi się powoli nudzi :P

Floweeer

Ja kupię jak spadną ceny i zrobią zwierzaki ;)

ocenił(a) grę na 8
alka893

I cztery pory roku ;)

Floweeer

Ja mam zamiar kupić, ale też wolałbym poczekać na dodatki ze stron aby poulepszać simów i meble.
Te gotowe zazwyczaj są przeciętne, a te z neta w dzień po premierze gry się nie pojawią.
Jestem w stanie dać te 250 zł, ale szału jakoś po zwiastunach nie mam.
Jeśli jednak gra okaże się strzałem w dziesiątkę to będę następnie czekał na dodatek "po zmroku" i "4 pory roku" :)

ocenił(a) grę na 4
Floweeer

Ja sobie poczekam aż cena spadnie. Jak będzie gdzieś tak poniżej 50zł

ocenił(a) grę na 8
Aurona

Czyli wtedy kiedy będzie zapowiadane The Sims 5 :D

Floweeer

Ja sobie nie kupie a ściągnę jak już ładnie spiracą, szkoda kasy na to gówno. Znów wyjdzie 11 dodatków i te same co w trójce i dwójce.

ocenił(a) grę na 4
Floweeer

Nie no, pograłam sobie trochę jak na originie była promocja, że za darmo można pograć i zmieniłam zdanie: w ogóle tego nie kupię! Wydać tak niedorobioną grę i oczekiwać za nią aż tyle!? Toż to czyste zdzierstwo!

Floweeer

Ja już kupiłam.

ocenił(a) grę na 4
anarchistt89

Czy tobie też się ściąga 8.55 GB w Originie ?

derylepl

Mam pudełkową wersję :)

ocenił(a) grę na 4
anarchistt89

właśnie chodzi oto że ja też i nie mam innej możliwość

ocenił(a) grę na 1
Floweeer

Kultowe są Sims 1, najlepsze i jedyne wspaniałe to Sims 2, Sims 3 i 4 to porażka i bezmiar dennego oceanu.

ocenił(a) grę na 8
Sir_KriS800

Według mnie najlepsze są The Sims 3 ;)

ocenił(a) grę na 1
Floweeer

Plastikowo-zmierzchowe? Nie dziękuję. Dwójka rządzi.

Sir_KriS800

To teraz modne narzekać na Sims 4?

ocenił(a) grę na 1
anarchistt89

Ocena rzeczywistości nic więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones