PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688472}
7,2 11 306
ocen
7,2 10 1 11306
The Sims 4
powrót do forum gry The Sims 4

... fakt, że nie można korzystać z jednej płytki i jednego kodu jednocześnie z kims innym jest totalną
porażka!!! Siostra zadowolona, że pożyczę jej grę instalowała przykre 'Origin' i tu nagle komunikat,
że kod został już wykorzystany... Konkretny gniot. Redukcja oceny z 9 na 5!

Hejj.. ale jak dodasz grę do Origin, masz ją przypisaną do swojego konta i możesz zainstalować (pobrać) z originu na innym komputerze! Przynajmniej tak to funkcjonuje z TS3 z originu. Nie instaluj z płytki. Zaloguj się na kompie siostry na origin, gdzie przypisałaś kod The sims 4, daj: POBIERZ. Uwierz mi, powinno zadziałać ;)

użytkownik usunięty
CatWoman13

Ale kiedy moja siostra będzie grać w grę w tym samym momencie co ja to jedno z nas bedzie musiało przejść w tym offline. Albo ten, który gra pierwszy przejdzie na tryb offline i drugi może grać lub pierwszy pozostaje w grze a drugi nie ma dostępu, bo jest w trybie offline...

To chyba nie jest aż tak duży problem? Tryb online nie jest potrzebny do wielu rzeczy, bo przecież można grać i bez niego. W sumie, tryb online daje tylko dostęp do galerii, ale nie jest to rzecz niezbędna w grze.

użytkownik usunięty
CatWoman13

Największy, z racji, że moja siostra przesiaduje całe dnie grając w Simy.

Chyba możesz ją poprosić, aby na pół godziny stała się offline, wtedy pobierasz z galerii interesujące cię przedmioty i tyle.

ocenił(a) grę na 6
CatWoman13

To jest raczej normalne że nie da się 2 razy tego samego kodu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones