PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688472}
7,2 11 312
ocen
7,2 10 1 11312
The Sims 4
powrót do forum gry The Sims 4

Dostałam czwórkę na mikołajki i bardzo się ucieszyłam (chociaż był to dla mnie szko :D), po gameplayach jestem trochę zaznajomiona z tą grą. Problem zaczął się po instalacji, bo gdy próbowałam włączyć grę, wyskakiwało zawsze "program The Sims 4 przestał działać". Tata tydzień już kombinuje, nic nie pomaga. Nie wiem co prawda dokładnie co robi, bo
mało się na tym znam, ale bardzo bym prosiła o pomoc w tej sprawie. Dodam, że mam 5-letniego laptopa, na którym trójka z 10-cioma dodatkami chodzi trochę kiepsko, ale da się grać, więc czwórka też powinna, podobno. Czy to jednak wina sprzętu?

Crazy12

A sprawdzałaś czy Twój komputer spełnia wymagania systemowe gry? Może to być też wina nieaktualnych sterowników karty graficznej.

mandyS

Tata sprawdzał (sama mu zresztą podsunęłam ten pomysł) i mówi, że jest ok. Ale dowiedziałam się dzisiaj rano, że załatwił już pomoc u znajomego kolegi, więc cóż, ja jak zwykle rozsiewam panikę, a tu problem jak widać się rozwiązuję :) Ale dziękuję :)

mandyS

Wczoraj gra się włączyła - jestem w szoku. No cóż, zdarzył się chyba jakiś cud świąteczny xD Teraz tylko połapać się w tym wszystkim...

Crazy12

Super i jak wrażenia? :) słyszałam, że szykują już jakiś dodatek do gry

mandyS

Ja też słyszałam, Ucieczka w Plener ma wyjść w styczniu. Fajny bym miała prezent urodzinowy, ale cena - no sorry, oni chyba oszaleli. Czyli poczekam, aż stanieje do przynajmniej 30-25 zł :)
A wrażenia - bardzo mi się podoba, choć na razie zdążyłam zobaczyć tylko ułamek całej gry ;)

Crazy12

Wiesz hajs się musi zgadzać :D jestem ciekawa czy to coś ciekawego będzie. Też raczej poczekam z tym dodatkiem, głównie dlatego, że z nowym rokiem będą miały premierę inne gry na które się czaję od kilku miesięcy ;)
Ps. Trochę spóźnione ale Wesołych Świąt. :)

mandyS

No tak :D
Ps. Wzajemnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones