PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688472}
7,2 11 312
ocen
7,2 10 1 11312
The Sims 4
powrót do forum gry The Sims 4

Jak na fankę Simsów przystało, kupiłam grę w dzień premiery, bo nie mogłam się doczekać i...
Co tu dużo mówić... Zawiodłam się. Tyle reklam, tyle szumu, a nic specjalnego. "Trójka" była lepsza.

ocenił(a) grę na 6
cheer_up

W pełni się z tym zgadzam. Plus to cena która jest o wiele mniejsza niż powiedzmy cena the sims 3 podczas premiery. Jednakże brak samochodów, możliwości chodzenia samemu po całym mieście, to wielkie minusy. EA chciało tą grą podbić rynek, niestety wyszło dość marnie.

olekczerwony

Czyli tak naprawdę zamiast ulepszać pogorszyli i odjęli kilka funkcji z 3?

ocenił(a) grę na 6
Robaczek_12

Tak. Ta gra, to klapa. Jak dodatki czegoś nie zmienią, to ja nie wiem.

olekczerwony

Chyba właśnie EA o to chodziło. Wydać podstawkę za ponad 150 zł ,a później 50 dodatków po podobnej cenie... The Sims 4: Łóżka, The Sims 4: Baseny, The Sims 4: Samochody... :/
Tylko ludzi chcą naciągnąć i zarobić kasę.

użytkownik usunięty
cheer_up

i to jest naprawdę przykre

a interfejs jest dla mnie nieestetyczny

Też tak uważam. Nie podobają mi się też kolory; według mnie za dużo bieli...

użytkownik usunięty
cheer_up

Coraz bardziej boję się o Dragon Age: Inkwizycję...

Weź nawet nie kracz bo ja juz zamówiłam preordera...niech tylko spróbują sknocic tą grę to nigdy nic już od nich nie kupię.
Co do simsow to miałam nabyć, ale po obejrzeniu kilku gameplayow to sobie darowalam. Strasznid boga i okrojona produkcja. Sam kreator jest świetny bo gralam w demo, ale to za mało. Najbardziej absurdalne są ekrany ładowania gdzie idzie się do siłowni, a żeby przejść do budynku obok to gra znów wywala ekran ładowania i można tak w kółko. Skoro chcieli w ten sposób poprawic wydajność to spoko tyle że ładować powinny się całe dzielnice a nie jeden budynek gdzie w sumie jest moze 10 mebli i kilka ścian. Gra zupełnie nie jest warta swojej ceny. Połowę to tak, ale nie tyle co teraz! Dodatków pewnie będzie masa bo skoro każdy budynek z osobna się wczytuje to nie bedzie zawiech jak w 3. Całe EA.

ocenił(a) grę na 6
cheer_up

Sims 4 to jakaś porażka... zaczynam żałować wydanych pieniędzy...

cheer_up

Dlatego ja kupuję czwórkę dopiero jak stanieje do 90 zł ;P

Crazy12

Dobra decyzja :) Powoli przekonuje się do tej gry, wyszła aktualizacja gry i są baseny (W KOŃCU) ! xD Jest git ^^

Crazy12

90 zł to i tak za dużo. Gra jest tak gówniana, że nie dam za nią więcej niż 50 zł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones