PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637261}
7,7 1 758
ocen
7,7 10 1 1758
World of Warcraft: Mists of Pandaria
powrót do forum gry World of Warcraft: Mists of Pandaria

Patch 5.2.

ocenił(a) grę na 9

No i mamy następcę Ulduar! Throne of Thunder przez graczy został okrzyknięty jego godnym następcą.
Mamy nowe scenariusze, nowe zwroty historii. Ten dodatek naprawdę jest fenomenalny i bardzo dobrze przemyślany.

ocenił(a) grę na 10
Moai

Musze sie zgodzić. Na początku podchodziłem do nowego dodatku sceptycznie (jak zapewne większość graczy) ale zmieniłem zdanie.
Mam nadzieję, że następny dodatek będzie jednak całkowicie inny, bardziej mroczny, w stylu TBC i WOTLK.

ocenił(a) grę na 9
Michalq

Ja też byłam sceptycznie nastawiona, ale teraz jestem zachwycona, jest cała masa detali, które cieszą, jak chociażby świstak którego możesz kopać xD albo zwoje z zapisaną na nich historią, kończąc na naprawdę ciekawych raidach i rozwoju historii. PvP powinno być trochę poprawione jednak.
Ja tobie powiem że akurat tą zmianę na plus odbeiram, jest w końcu coś innego od mrocznych klimatów, gdzie albo panuje smierć albo zniszczenie, albo oba naraz, tak szczerze, Cataclysm był dla mnie bardzo męczącym dodatkiem, I jedyna strefa gdzie dało się jako tako odpłynąć i pochłonąć było Vash'ir.

Więc mam nadzieję, że za jakiś czas będziemy mieć do czynienia z Azsharą i mieć rady w podobnym klimacie jakim był Throne of Tides.
Póki co jednka bardzo się ciesze jak MoP się prezentuje, Pandareni okazali się super rasą i sama Pandaria jest przepiękna. Dla mnie bardzo dobra odmiana.

użytkownik usunięty
Moai

Wybaczcie, że nie na temat, mam pytanie o dostęp do bety nowego dodatku dla graczy zarejestrowanych na free trailu. Czy jako subskrybent konta próbnego, będę miał możliwość otrzymania i użycia kodu do bety Warlords of Draenor, czy to jest zarezerwowane dla graczy płacących abonament?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones