The Hitcher

1 godz. 23 min.
6,0 12 437
ocen
6,0 10 12437
2 574
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"type":"film","id":216015,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Hitcher-2007-216015/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Autostopowicz
  • Giggs99 ocenił(a) ten film na: 2

W tym filmie aż roi się od bezsensownych zdarzeń. Facet jeździ stopem zabijając wszystkich po kolei (nie wiadomo dlaczego), wyciąga chyba z kapelusza kolejne samochody i rodzaje broni, za każdym razem bez problemu odnajduje dwójkę głównych bohaterów jakby był jasnowidzem, rozprawia się bez problemu z helikopterem policyjnym i kilkoma radiowozami naraz, przykuwa gościa do ciężarówek na widoku po czym idzie rozprawić się z jego dziewczyną, żeby następnie wrócić do niego (bo przecież nikt nie może zauważyć gościa przykutego do ciężarówek na parkingu), a przez kajdanki zaciśnięte na nadgarstkach potrafi przecisnąć całą dłoń. Według mnie film jedynie dla tych, którzy lubią podrzynanie gardeł i lejącą się wszędzie krew, a bezsensowna fabuła nie stanowi problemu. Ode mnie 3/10, głównie za Seana Beana.

• al_qubain ocenił(a) ten film na: 2

Giggs99 Zgadzam się w 100%. Pierwsze pół godziny jeszcze da się obejrzeć, resztę trudno wytrzymać.

• UpTrinity ocenił(a) ten film na: 4

Giggs99 RACJA. Nie wiem czy jest siegać po pierwowzór z '86 szczerze mówiąc, bo ten remake mnie po prostu dobił. Tak kretynskiego filmu dawno nie widziałam.

• Jaho63 ocenił(a) ten film na: 4

UpTrinity Pierwszego autostopowicza oglądałem bardzo dawno temu, ale wydaje mi się, że nie był tak głupi.

• pieczarek321 ocenił(a) ten film na: 2

UpTrinity Pierwowzór jak najbardziej polecam! Uważam, że nie należy go odrzucać tylko po obejrzeniu (dennego) remake'u :) W "Autostopowiczu" z '86 można zobaczyć szczególnie ciekawą i 'niezapomnianą' scenę z frytkami, która (chyba,z tego co pamiętam) nie pojawiła się w tym filmie. :)

• pieczarek321 Nie, tutaj się nie pojawia :)

• użytkownik usunięty

Giggs99 Podzielam zdanie !!! Jak dla mnie to porażka na maxa !! :):)

• korek1982 ocenił(a) ten film na: 4

Giggs99 Oj tak, tak, absurdów na pęczki... I jeszcze po wybuchu i pożarze samochodu laska wychodzi z niego cała i zdrowa... Zombie czy jak? Moze i tak, bo na koniec stwierdzila, ze nic nie czuje...

• galcius ocenił(a) ten film na: 2

korek1982 Film dla debili. Z pierwowzorem ma wspólny tylko tytuł.